Lista ocen Hyundai i30 I (312) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 216 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hyundai I30 1.4 2009
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Wygodną pozycję można znaleźć zarówno na przednich fotelach jak i z tyłu. Wnętrze jest szerokie więc nawet 5 osób może w miarę wygodnie spędzić podróż.
~plotom
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Mam 181cm wzrostu, spokojnie mogę sobie znaleźć wygodną pozycję za kierownicą. Po ustawieniu fotela kierowcy pode mnie, z tyłu spokojnie mogę usiąść ;)
~Aron
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Samochód bardzo przestronny, mógłby być ciut większy bagażnik, ale rodzinka 3 osobowa plus pies spokojnie się zabierają na dłuższe wakacje
~Tomek_BB
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Jak na kompakt świetnie. Bardzo dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu, co jest zrealizowane kosztem relatywnie małego bagażnika. Cóż, coś za coś.
~Tomek
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Sama radość. W środku bardzo dużo miejsca, zarówno z przodu i tyłu. Polecam czteroosobowym rodzinom. Bagażnik nie jest zbyt duży, ale po co większy?
~sebastian
Hatchback 1.6 126KM 93kW
bardzo dużo miejsca z przodu i z tyłu. Niestety lekko kosztem bagażnika, ale w 4 osoby na 2 tygodnie wakacji się zapakowaliśmy bez problemu :)
~vlodo
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Rewelacja, auto najlepsze w tej klasie nie tylko dla kierowcy ale szczególnie dla pasażerów, szkoda że odbyło się to kosztem tylko przeciętnego bagażnika.
~Michał
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
jak dla mnie wzór dla konkurencji, jest wiele większych i droższych aut które nie oferują takiej ilości miejsca z przodu jak i z tyłu. Full wypas:)
~Jerzy
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Tu to auto bije rywali w każdym detalu.Miejsca jest wystarczająco z przodu a pasażerowie tylniej kanapy też mają luzik.Naprawdę jest to przestronne auto.

Usterki Hyundai i30 I

Hyundai i30 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Krzysiek
Hatchback 1.4 109KM 80kW
W tej klasie to ścisła czołówka, 5 dorosłych osób to może tylko awaryjnie, ale na trasę 4 dorosłe i rosłe chłopaki wcale się nie będą męczyli.