Lista ocen Hyundai i30 III (67) - Karoseria

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartol_kbk
Fastback N 2.0 T-GDI 275KM 202kW
Bałem się o trwałość lakieru. Niepotrzebnie. Po 4 latach i 61 tyś km wszystko jest OK. Lakier nie ryzuje się od samego patrzenia :-) Jedynie ostatniej zimy pojawiło się skrzypienie w zawieszeniu przy niskich temperaturach przy przejeżdżaniu przez garby i krawężniki. Serwis nie stwierdził usterki....... Jak zrobiło się cieplej to skrzypienie ustało :-) Jakość spasowania wnętrza jest bardzo dobra. Nic a nic nie trzeszczy ani nie skrzypi w...
~wcbb1
Wagon 1.4 MPi 100KM 74kW
Byle kasztanek z drzewa i już wniosek na masce. Szybko się rysuje przez drobne kamyczki. Klapę bagażnika mocniej trzeba zamknąć bo nie zawsze się chce. Przy jej otwieraniu po deszczu trzeba powoli otwierać gdyż jak damy do samej góry to nam woda wylatuje do środka bagażnika. Kto to konstruował?, za to minus się należy.
~Lens
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Lakier jak w większości nowych aut - trzeba na niego uważać bo łatwo zarysować. Ale to nietylko przywara hyundaia, jeszcze gorzej jest w japońcach - mazda czy toyota, w których od myjki odpada lakier płatami. W hyundaiu nie jest inaczej, po prostu trzeba uważać i przypominać żonie żeby nie rzucała torebki na dach auta ;-)
~Karol
Hatchback N 2.0 T-GDI 275KM 202kW
Wygląd oceni każdy sam. Trzeba uważać na przedni zderzak, bo łatwi nim zawadzić o średni krawężnik. Auto rzuca się w oczy w pośród zwykłch szarych aut ale nie robi takie szumu w okół siebie jak droższe wózki. W efekcie mamy ciekawę bryła, która z bliska cieszy oko.
~Seba
Hatchback N 2.0 T-GDI 275KM 202kW
Lakier 'miękki' jak w każdym nowym samochodzie - sorry restrykcje ekologiczne, ale mimo wszystko twardszy niż w hondzie civic. Najlepiej po zakupie zabezpieczyć auto powłoka i cieszyć się jazda :-) Dodatkowo maskę, zderzak i reflektory zabezpieczyłem foli firmy 3M.
~Jacek
Wagon 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Na razie bez żadnych problemów. Przed zimą woskowałem samochód ręcznie i mimo zrobienia autostradami/drogami ekspresowymi około 6000 km samochód wygląda praktycznie jak nowy (żadnych odprysków na masce i szybie, felgi też wyglądają jak nowe).
~Chudini71
Wagon 1.4 MPi 100KM 74kW
Karoseria jak we wszystkich nowych współczesnych samochodach delikatna. Mam wrażenie że wymaga więcej zaangażowania podczas pielęgnacji. Mam małe dzieci więc gdy wychodzą z tyłu auta progi tylnych drzwi dostają mocno w kość.
~Jabberwocky
Wagon Facelifting 1.5 T-GDI 48V 160KM 118kW
Źle spasowane elementy. Co tu dużo mówić - do dobrej jakości daleko. Lakier ma już odpryski. Miałem wcześniej markę której lakier nie miał dobrej renomy ale tak szybko nic się nie działo.
~Michał
Hatchback Facelifting 1.5 DPI 110KM 81kW
Gama lakierów nie jest atrakcyjna, lakiery są dość miękkie i drogie - 2500 zł. W większości to lakiery typu kameleon, które prezentują się różnie w zależności od rodzaju oświetlenia (słońce/chmury)
~kk
Hatchback N 2.0 T-GDI 275KM 202kW
Spasowanie niektórych elementów pozostawia wiele do życzenia. Auto w kolorze PB nie może przejechać nie zauważone :) Czy buda zestarzeje się z godnością to czas pokaże. Na chwilę obecną auto przykuwa oko.