Lista ocen Hyundai i40 (117)

~Krzysztof M
Kombi 1.7 CRDi HIGH 136KM 100kW
samochód bardzo ładnie wygląda i ten piekny lakier żatko sie spotyka tak ładnego metalika
~Grzegorz
Sedan Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Auto potrafi się podobać, kolor biała perła w dodatku z ciemnymi 17" felgami prezentuje się naprawdę dobrze. Zakupiony w salonie wersja Premium naprawdę dobrze wyposażona w rozsądnych pieniądzach. Koszty utrzymania niewielkie a radość z jazdy i użytkowania tego auta ogromna.
~Grzesiek
Sedan Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Auto jest naprawdę dobre i kupiłbym je drugi raz ale nie ma niczego idealnego co za tym idzie jest kilka rzeczy które mnie wkurza. 1. Masakryczne ilości zużywanego płynu do spryskiwaczy. Jedna trasa w zimie 500km i cały zbiorniczek pusty. 2. Brak zamykania i otwierania szyb z pilota. 3. Brak zapamiętywania ustawień fotela 4. Po zaryglowaniu zamka brak jakiegokolwiek powiadomienia o niedomkniętych oknach, drzwiach i bagażniku. (nawet...
~Kierowca Kielce
Kombi 1.7 CRDi HIGH 136KM 100kW
Auto posiadam jakieś 3 miesiące i nie jest to mój pierwszy samochód. Generalnie przerobiłem już dużo pojazdów różnych marek z różnymi silnikami i zawieszeniami jak i typami nadwozi. Obecnym I40 przejechałem około 9000 km. Auto wygodne, przestronne, dynamiczne, godne polecenia.
~Radek
Sedan 2.0 GDI 178KM 131kW
Brak jakichkolwiek usterek (jak w każdym moim Hyundaiu) nie licząc wymienionych na gwarancji wszystkich (przód i tył) czujników parkowania. Widocznie fabrycznie wyposażony był w wadliwą serię czujników, bo serwis nie był tym faktem zaskoczony.
3,4
~Pavciow-wa
Kombi 1.7 CRDi LOW 115KM 85kW
Auto ładne, dobrze wyposażone i przede wszystkim duże w środku. Niestety dobre do miasta i wypad "czasami nad morze", na pewno nie do jazdy autostradowej. Trzeba pilnować go po drodze i powyżej 140 głośno w środku (silnik hałasuje) , pomimo 7 biegów. Zawieszenie komfortowe ale precyzja prowadzenia zawodzi.
3,8
~Zdzisław Sztorm
Kombi 2.0 GDI 177KM 130kW
Stosunkowo niezłe auto rodzinne za nieduże pieniądze. Nie jest jednak ani przesadnie tanie w eksploatacji i serwisie, nikt też nie powie "WOW, Tobie to się udało życie, jeździsz Hyundaiem ;)". Auto pierwszego właściciela kosztowało 135 tys. zł. Za te pieniądze moim zdaniem można kupić samochód klasę lepszy.
~Grzegorz
Kombi Facelifting 2.0 GDI 165KM 121kW
Wygląd dla mnie bardzo dobry - dobrze doposażony egzemplarz prezentuje się ładnie. Auto rodzinne, komfortowe, ciche, przestronne. Nie jest doskonałe ale stosunek jakości do ceny bardzo korzystny
~maciekkov
Kombi 1.7 CRDi LOW 115KM 85kW
Auto w porównaniu do BMW/Audi/VW/Mazdy wymięka ALE cena/jakość jest jak najbardziej w porządku. Proszę pamiętać, że ja patrzę na to auto przez pryzmat mojego starego samochodu, którym był golf IV 99r. i przejechałem nim 200 tys km z czego 150 w mieście A więc na auto patrzę jedynie z punktu praktycznego.
3,1
~Chili
Sedan 1.6 GDI 135KM 99kW
Dla Hyundaia to wielki skok, dla ludzkości zaledwie mały kroczek. Całkowicie przeciętny samochód z kilkoma gadżetami oraz sporą ilością irytujących wad. W wersji sedan 1.6 kompletne nieporozumienie - ani rodzinny, ani sportowy, ani prestiżowy, właściwie nie wiadomo dla kogo. Samochód najlepiej sprawdza się przy bardzo spokojnej jeździe po autostradzie (tak ok. 110-120). Nie lubi przyspieszeń ani szybkich zmian kierunku. Myślę, że 1.6 to...