Lista ocen Hyundai i40 Sedan (10) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek
Sedan 2.0 GDI 178KM 131kW
Od 1991 roku jeżdżę Hyundaiami, najpierw Pony, potem 5 kolejnych generacji Sonaty i od 2013 następcą Sonaty - i40. Jestem więc bezpośrednim świadkiem nieprawdopodobnego progresu jakościowego Hyundaia. Mam na myśli materiały, komponenty i silniki, bo jeśli chodzi o usterki, to w żadnym dotychczasowym Hyundaiu nie zepsuło mi się kompletnie nic. Jeździłem tylko na przeglądy serwisowe, lałem benzynę i tyle...
~Robert
Sedan 1.7 CRDi 136KM 100kW
Wyjściowo drogo zwłaszcza na "sztywność" opcji. Doskonale ale tylko po upustach z wyprzedaży rocznika. Wyjściowo z cennika u z podstawowymi upustami powiedziałbym, że przeciętnie a nawet źle. Brać z wyprzedaży przy solidnych upustach (20-30 tyś od wyjściowych cen)i wtedy pełna satysfakcja.
~Chili
Sedan 1.6 GDI 135KM 99kW
To jest służbowy samochód, więc mnie to nie boli. Ale jak się dowiedziałem ile kosztował to mi szczęka opadła. Za te pieniądze absolutnie nie warto. W porównywalnej cenie można kupic lepsze samochody, a jak się odrobinę dołoży to duuuużo lepsze.
~Foo
Sedan 1.7 CRDi 115KM 85kW
Kiepsko a nawet bardzo kiepsko. Ja za swój egzemplarz zapłaciłem około 67% wartości katalogowej i nawet taka "promocja" jest hmmmm. niewłaściwą proporcją (powinien kosztować 50 tyś zł)
~robert_stajuda
Sedan 1.6 GDI 135KM 99kW
Jak do tej pory najlepszy samochód jaki miałem. Zważywszy na wybitnie atrakcyjną ceną za jaką został zakupiony mój samochód mogę tylko chwalić.
~yyy
Sedan 1.7 CRDi 136KM 100kW
Ze względu na rabat i wyposażenie jakie w tej cenie (po rabacie) oferuje napiszę, że jest b. dobrze.
~Rysiek
Sedan 1.7 CRDi 136KM 100kW
Trochę drogo ... ale jak mi zaproponowali u dielera prawie 27tys. upustu to było \"po herbacie\"
~mirx
dla mnie ok
~Lukasz
Okaże się.
~Jakub
Sedan 1.7 CRDi 115KM 85kW
kawał wozu za rozsądne pieniądze
Hyundai i40 Sedan