Lista ocen Hyundai i40 Sedan (12) - Widoczność

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek
Sedan 2.0 GDI 178KM 131kW
Akustyczny dobrze, zawieszenie już opisałem. Mam wersję Premium z kompletnym wyposażeniem, więc zabawki typu: ogrzewana kierownica, wentylowane i chłodzone fotele, ogrzewane siedzenia tylnej kanapy, precyzyjna nawigacja, nieźle grający zestaw Infinity (którego największym mankamentem jest brak odtwarzania plików FLAC), bezkluczykowe otwieranie i zamykanie auta i bagażnika i cała masa innych tylko wywołują banana na twarzy...
~Chili
Sedan 1.6 GDI 135KM 99kW
Szyby boczne są małe, więc niewiele widać, zwłaszcza z tyłu. Najgorsze są jednak przednie słupki. Wieloma autami jeździłem, ale i40 ma chyba rekord świata w szerokości tych słupków. Jazda po mieście jest bardzo nieprzyjemna. Mały plusik za doskonałe lusterka.
~mirx
Sedan 1.7 CRDi 136KM 100kW
Coś za coś Ładna linia auta powoduje ze stojąc blisko sygnalizatora nisko pochylona przednia szyba ogranicza widoczność ku górze . To samo z tyłu + fabrycznie ciemne szyby ale tutaj pomagają czujniki
~Rysiek
Sedan 1.7 CRDi 136KM 100kW
Hmm ... z widocznością z wnętrza jest co najwyżej przeciętna. Do tyłu sytuację ratuje kamera cofania ale do przodu i na boki grube słupki boczne robią swoje. Tragedii nie ma ale mogło być lepiej.
~robert_stajuda
Sedan 1.6 GDI 135KM 99kW
ogólnie jest dobrze. Widoku do tyłu nie będę komentował bo w sednach rzadko jest dobry. Z przuku jest ok. Lusterka pokrywają dużą powierzchnię.
~Robert
Sedan 1.7 CRDi 136KM 100kW
Jak dla mnie doskonale. Wszystko widzę, cofam zawsze "na lusterkach" plus dość dokładne czujniki powodują że z widocznością nie mam problemów
~Przemo
Sedan 1.7 CRDi 115KM 85kW
Widoczność do tyłu słaba, brak tylnej wycieraczki też nie jest zaletą
~yyy
Sedan 1.7 CRDi 136KM 100kW
Bardzo wygodne fotele. Wyposażenie również. Wydajna klimatyzacja.
~Lukasz
Sedan 1.7 CRDi 115KM 85kW
Nie ma szału do tylu ale są czujniki wiec ok.
~jolo
Z PRZODU ok Z TYLU SŁABO WIDAĆ TYLKO LUSTERKA