Lista ocen Hyundai i40 Sedan (12) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Chili
Sedan 1.6 GDI 135KM 99kW
Silnik - niesłyszalny, szumy powietrza - akceptowalne, ale za to szumy toczenia opon! Nie mam pojęcia jak oni to zrobili, ale dźwięk jest taki, jakby nie było nadkoli. Do 130 jest ok, 160 - już bardzo głośno, dłuższa jazda z taką prędkością jest trudna do zniesienia. Pechowym nabywcom tego wehikułu doradzam zakup najcichszych opon na rynku i pompowanie ich o 0.2atm wyżej niż zaleca producent.
~Robert
Sedan 1.7 CRDi 136KM 100kW
Tu ten mały mnie minusik. Ale tylko przez lekko świszczące uszczelki z tyłu na górze słupków drzwi słupka i brak izolacji akustycznej podwozia - np przy przejeżdżąniu przez kałuże. Ogólnie auto powiem że dość dobrze wyciszone, ale do mojego ideału trochę brakuje - ale w klasie średniej w tej kasie w nowych takowego nie znalazłem. C5 na podwójnych szybach był chyba najlepszy. Wg mnie i40 trzyma poziom.
~Rysiek
Sedan 1.7 CRDi 136KM 100kW
Silnik pracuje \"prawie\" jak benzyna. Cichy, jedynie przy mocnym przyspieszaniu trochę głośniej mruczy . Faktem jest , że na wolnych obrotach (jałowy bieg) nieco wibruje ale i tak jest niezwykle cichy w stosunku do moich poprzednich diesli
~robert_stajuda
Sedan 1.6 GDI 135KM 99kW
Tak się przyzwyczaiłem do tego, ze w samochodzie jest dosyć cicho, ze jak teraz zacząłem rozglądać się za nowym samochodem to we wszystkich bardzo przeszkadza głośność jednostki napędowej oraz ogólna.
~yyy
Sedan 1.7 CRDi 136KM 100kW
Gdy wsiadłem pierwszy raz odniosłem wrażenie, że auto jest bardzo ciche. Nie można określić go mianem głośnego, niemniej, o ile chodzi o ten aspekt, najlepiej podróżować nim z prędkością 120-130.
~mirx
Sedan 1.7 CRDi 136KM 100kW
Generalnie cicho . Większy świst powyżej 140 km/h. Na zimówkach słychać szum z tyłu -nadkola bagażnik . Warto dodatkowo wygłuszyć albo zainwestować w ciche opony
~Radek
Sedan 2.0 GDI 178KM 131kW
Zaraz po odebraniu auta od dealera, dodatkowo wyciszyłem całe nadwozie w profesjonalnej firmie (robię tak programowo z każdym nowym autem), więc jest bardzo dobrze!
~Foo
Sedan 1.7 CRDi 115KM 85kW
Kiepskie. Szumy od strony podwozia bardzo uciążliwe, odgłos "buczącego" wydechu doprowadza do szału (w serwisie twierdza że TTTM)
~Piotr 83
Sedan 1.6 GDI 135KM 99kW
SILNIKA WOGÓLE NIE SLYCHAC NIE SPOTKALEM SIE NIGDY Z TAK CICHYM AUTEM KAŻY PYTA CZY JEST ELEKTRYCZNY
~BpanB
Sedan 1.7 CRDi 136KM 100kW
Przy większych prędkościach z tyłu słychać ponadprzeciętne szumy
Hyundai i40 Sedan