Lista ocen Hyundai IONIQ (9) - Ergonomia

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gwito
Electric Facelifting Elektryczny 136KM 100kW
Fajne bajery z ktorych realnie korzystam na codzien: 1. system bezkluczykowy z przyciskami na klamkach 2. bezprzewodowa ladowarke do telefonu (indukcyjna) 3. fotel kierowcy elektrycznie regulowany z pamiecia dwoch ustawien, przesuwajacy sie do tylu po zgaszeniu auta 4. wentylowane fotele skorzane (nie wiedzialem ze to takie fajne dopoki nie poczulem na wlasnej skorze) 5. aplikacje Bluelink dzieki ktorej mozna zdalnie zamknac/otworzyc...
~Rafał
Electric Synchroniczny z magnesami stałymi 120KM 88kW
Wszystko jest w porządku - szybko opanowałem obsługę wszystkich głównych systemów w aucie, nie miałem z tym żadnego problemu, nie studiowałem instrukcji. Ciężko do czegoś się tu przyczepić. Może gdyby szukać na siłę, to na konsoli środkowej jest sporo przycisków i trudno bez patrzenia trafić w ogrzewanie kierownicy i nie pomylić go np. z włączaniem czujników parkowania.
~Zbyszek
Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW
Ogólnie wnętrze zaprojektowane poprawnie. Troszkę płytki główny schowek. Producent za to dał dwa schowki dedykowane na telefon (ładowanie indukcyjne) oraz na tablet. W podłokietniku również możemy ładować telefon lub korzystać z Android Auto. Brak oświetlenia w bagażniku i za to obniżam o jedną gwiazdkę.
~Rafał
Electric Synchroniczny z magnesami stałymi 120KM 88kW
Super, wszystko pod ręką. Gdyby tylko dało się na stałe wyłączyć brzęczyk do ostrzegania pieszych - obecnie trzeba go wyłączać przy każdym starcie i to najczęściej używany przycisk w moim aucie :)
~MisiekUK
Plug-in 1.6 GDi 141KM 104kW
Brak jakichkolwiek uwag. Fotel kierowcy regulowany elektrycznie góra-dół, przód - tył, odcinek lędźwiowy, nawet koniec siedziska można podnieść lub obniżyć w zależności od długości racic
~Remnow
Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW
Przesiadłem się z VW Golfa VI i nie miałem ani przez chwilę problemu z odnalezieniem się w tym aucie. Wszystko jest na swoim, przewidywalnym miejscu.
~Piołs
Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW
Bardzo dobrze. Wszystko pod ręką. Na szczęście wszystkie ustawienia nie są wpakowane do dotykowego "czegoś".
~wodolot
Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW
Nic tu nie można zarzucić
~szafar44
Wzorowa, bez udziwnień