Lista ocen Hyundai IONIQ (12) - Widoczność

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gwito
Electric Facelifting Elektryczny 136KM 100kW
Na pewno nie jest to suv ani van. Widocznosc przyzwoita jak na auto typu hatchback. Przeszklenie w tylnej klapie pomaga. W tej wersji mozna miec wlaczona kamerke cofanie nawet jadac do przodu. Czujniki parkowania z przody i kamerka z tylu zapewniaja spokoj podczas parkowania. Moze to zla kategoria ale auta ma aktywny tempomat ktory bardzo fajnie dziala. Dodatkowe systememy o ktorych chcialbym wspomniec to asystent martwego pola w...
~Zbyszek
Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW
Tylna szyba podzielona na dwie części wbrew pozorom nie uprzykrza nam życia podczas parkowania tyłem. Górna część szyby zawsze jest czysta, dolna - mniejsza do spoilera zwykle zabrudzona. Widoczność więc do tyłu dość dobra. W trasie górna część szyby ciągle pozostaje czysta przez dobrze zaprojektowaną karoserię auta (mały współczynnik Cx). Na tylnej szybie jednak nie ma wycieraczki. Słupki A B i C standardowe.
~Rafał
Electric Synchroniczny z magnesami stałymi 120KM 88kW
W wielu recenzjach znalazłem opinie, że przez dzieloną szybę widoczność jest tragiczna i to kompletna katastrofa w tym aucie. Tymczasem ja szybko się przyzwyczaiłem i nie mam żadnego kłopotu z widocznością do tyłu. Przy parkowaniu skutecznie pomagają czujniki parkowania i kamera cofania. Dla mnie jest OK.
~wodolot
Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW
Rzeczywiście widoczność do tyłu nie najlepsza jeśli patrzymy w lusterko, jednak przy cofaniu nie stanowi to problemu dzięki kamerze cofania. Lepsza widoczność niż w CHR-ce toyoty.
~MisiekUK
Plug-in 1.6 GDi 141KM 104kW
Ogólnie super. Tylna szyba dzielona więc trzeba się opatrzyć z sensorami i tylną kamera (HD)
~Remnow
Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW
Do tylnej szyby trzeba się przyzwyczaić ale rekompensuje to przy cofaniu kamera i dość duże lusterka boczne.
~Piołs
Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW
dobra. Z tyłu słabo, ale od tego sa lusterka boczne i kamera cofania.
~Ewa
Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW
Odejmuję gwiazdkę za podwójną szybkę z tyłu, która pogarsza widoczność
~szafar44
Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW
Bardzo dobra, szerokie słupki rekompensuje kamera + czujniki
Dziennik kosztów dla Hyundai IONIQ
5,6
~janoc
Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW
trzeba się p[rzywyczaić do "dziwnego" widoku w lusterku wstecznym :-)