Lista ocen Hyundai ix35 SUV (52) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pierwszy
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Drobnych usterek pełno jak na nowe auto: wiecznie zaparowana i zawieszającą się kamera cofania która jest dokładana na siłę a nie dedykowana do auta(na allegro kosztuje połowę), stuki w zawieszeniu które których wiecznie nie słyszą w serwisie, kiepskiej jakości skóry bardzo szybko się przecierają, dedykowany bagażnik dachowy gwiazda ale ten model tak ma, fabryczne orurowanie ze stali nierdzewnej rdzewieje bo użyto zwykłych śrub do montażu,...
~garfieldlife
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
padła elektyrka od szyb, wymienione na zamienniki padaja klamki i ciegna wskutek czego juz chyba we wszystkich drzwiach to wymienilem , mocno rysują się plastiki po przebiegu blisko 200tys, oraz plastikowe elementy keirownicy oraz galka skrzyni biegów - mocno porysowane i oskrobane - kluczykami, pierscionkami , sygnetami itp
~Jacek
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Drobiazgi w tym samochodzie praktycznie się nie psują. Wymiana żarówek jest łatwa i bezproblemowa. Bezpiecznik nie spalił mi się nigdy. Pod tym względem nie ma mu czego zarzucić. Jeżeli olej wymienia się samemu to trzeba pamiętać, że 5 litrowa bańka to za mało, ale to nie jest wada, taką ma konstrukcję.
~stary
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Odpukać w niemalowane - brak usterek. Zresztą wcześniejszy Hyundai i jeszcze wcześniejsze Espero też były praktycznie bezusterkowe (akumulator po 10 latach). Widać koreańskie autka są porządnie wykonane.
~Grzegorz
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Miałem drobne usterki występujące we wszystkich tych modelach, czyli sypiąca się gąbką siedziska kierowcy i skrzypiący podłokietnik. Poza tym żadnych problemów. Wszystkie usterki usunięte w ramach gwarancji.
~magique@op.pl
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Ze wzgledu na maly przebieg nie jestem w stanie za wiele napisac. Drobne wady wieku dzieciecego ktore nie powinny moim zdaniem zanizac oceny o ile zostaja naprawione podczas akcji i przegladow.
~Jerzy
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Auto mam od roku, póki co żadnych problemów. Była akcja serwisowa producenta na wymianę 1 podzespołu, poza tym leję paliwo i jeżdżę. Odpukać w niemalowane wszystko w porządku!
~MAREK
SUV R 2.0 CRDi 136KM 100kW
Nic się nie zepsuło przez te 20 000 tys. km Nie wymieniałem nawet żarówki. Miałem przegląd po 1 roku to nawet oleju mi nie wymienili (miałem przejechane 11000 km).
~surf79
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Kilka drobiazgów (wszystkie w ramach gwarancji): łuszczy się skóra na kierownicy, zapada się lewa strona fotela kierowcy, wymiany wymagało łożysko tylnego koła
~Rafal.S
SUV 1.7 CRDi 115KM 85kW
Narazie jak to mowia "tylko tankowac". Aha wymienili mi kamere cofania bo zgubila ostrosc, dostala sie woda. Moze zalatwilem ja sam karcherem.
Hyundai ix35 SUV