Lista ocen Hyundai ix35 SUV (58) - Widoczność

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Taksiarz
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Nie jest to Van i ma troszkę mniejszą powierzchnię szyb, ale siedzi się wysoko i widać dużo więcej niż ze zwykłej osobówki. Niestety przednie słupki przy odpowiednim kącie mogą zasłonić nawet samochód osobowy. Ale wystarczy cały czas się rozglądać i będzie dobrze. Widoczność do tyłu???... wystarczająca... Dla mnie kamera cofania i czasem lusterka wystarczają do każdego manewru. Żona przyzwyczajona do prawego lusterka automatycznie obniżającego...
~Taksiarz
~Pafcio
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Widoczność bardzo dobra jeżeli chodzi o przód auta. Boczne lusterka w miarę duże co powoduje ze boki auta widać bardzo dobrze. W aucie siedzi się wyżej niż w normalnej osobówce więc zasięg wzroku większy ;-). Jedynym problemem na początku jest cofanie. Auto posiada małą tylną szybę wysoko osadzoną co powoduje małą widoczność. Ale po jakimś czasie można bez problemu manewrować.
~garfiledlife
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
wysoko się siedzi to i widocznośc dobra, jedynie szerokie słupki przednie czasem sprawiać mogą kłopoty o zalecam na światłach przy przejściach dla pieszcyh, troszkę ruszyć głową by powiększyć pole widzenia , widocznośc do tyłu - załatwiają czujniki cofania , dośc łątwo wyczuć rozmiar auta po odpowiednim przebiegu.
~MAREK
SUV R 2.0 CRDi 136KM 100kW
Wiadomo ,coś za coś. Chcesz mieć ładną linię nadwozia no to nie możesz mieć akwarium. Widoczność do przodu i na boki dobra, do tyłu trzeba uważać przy cofaniu. Ja sobie radzę bez kłopotu i dla mnie to nie jest problem. Jak ktoś ma obawy niech założy czujniki parkowania.
~Klono
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Widoczność dobra, bardzo dobre i duże lusterka boczne. Do przodu widzimy wszystko doskonale, może troszeczkę przeszkadzają masywne boczne słupki. Do tyłu ze względu na opadająca linie dachu widać najsłabiej, gdyż górna krawędź okna \"ucina\" obraz z tyłu.
~Krzysztof
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Tylna szyba troszkę mała, mogła by być większa, kamerka cofania poprawia widoczność aczkolwiek ja wole patrzeć w około i nie ufam zbytnio takim wynalazkom. W nocy to nic nie widać, brakuje podświetlania kamerce
~Rafal.S
SUV 1.7 CRDi 115KM 85kW
Zycie ulatwia mi kamera cofania bez niej byloby gorzej , tylna szyba dosc wysoko umiejscowiona. Gdyby co lusterka sa dosc pokaznych rozmiarow. Siedzi sie raczej wysoko wiec nie ma co narzekac.
~magique@op.pl
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Widac droge przed i za oraz z boku wiec narzekac nie mozna. Duze lusterka znacznie poprawiaja widocznosc do tylu a fotochromatyczne lusterko wsteczne to znakomity przyjaciel jezdzacych w nocy.
Dziennik kosztów dla Hyundai ix35 SUV
7,6
10,7
~Jacek
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Widoczność bardzo dobra, do przodu i na boki. Do tyłu w lusterkach też bardzo dobrze, ale przez szybę słabiutko. Gdyby nie czujniki parkowanie tyłem byłoby trudne, ale na szczęście są.
Hyundai ix35 SUV