Lista ocen Hyundai ix35 SUV 1.6 GDI 135KM 99kW 2010-2013 (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~garfieldlife
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
padła elektyrka od szyb, wymienione na zamienniki padaja klamki i ciegna wskutek czego juz chyba we wszystkich drzwiach to wymienilem , mocno rysują się plastiki po przebiegu blisko 200tys, oraz plastikowe elementy keirownicy oraz galka skrzyni biegów - mocno porysowane i oskrobane - kluczykami, pierscionkami , sygnetami itp
~stary
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Odpukać w niemalowane - brak usterek. Zresztą wcześniejszy Hyundai i jeszcze wcześniejsze Espero też były praktycznie bezusterkowe (akumulator po 10 latach). Widać koreańskie autka są porządnie wykonane.
~Grzegorz
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Miałem drobne usterki występujące we wszystkich tych modelach, czyli sypiąca się gąbką siedziska kierowcy i skrzypiący podłokietnik. Poza tym żadnych problemów. Wszystkie usterki usunięte w ramach gwarancji.
~Jerzy
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Auto mam od roku, póki co żadnych problemów. Była akcja serwisowa producenta na wymianę 1 podzespołu, poza tym leję paliwo i jeżdżę. Odpukać w niemalowane wszystko w porządku!
~surf79
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Kilka drobiazgów (wszystkie w ramach gwarancji): łuszczy się skóra na kierownicy, zapada się lewa strona fotela kierowcy, wymiany wymagało łożysko tylnego koła
~garfiledlife
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
jakaś akcja serwisowa 0 na światło stop, wymieniłe przyciski na kierownicy bo nie ścisząło radia, poza tym zadne drobnostki nei wyniknęły
~jan
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Średnie zużycie paliwa kasuje się przy każdym tankowaniu, oraz przy włączaniu silnika(nie zawsze) - podobno to jest zaletą, mam taką odpowiedź z Firmy.
~Sławek
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
elektryczne szyby , coś z zasilaniem, znalazłem kabel był zagnieciony po stronie kierowcy, a szyba nie chodziła po stronie pasażera
~Lukasz
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Bardzo paruje przednia szyba. Kilka wizyt w ASO; wymiana jonizatora w układzie AC niezbyt sobie z tym defektem poradziły ;(
~Maciek K
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Kompletnie brak i mam nadzieję że taki wyniki uzysam jeszcze przez kilka następnych lat.
Hyundai ix35 SUV