Lista ocen Hyundai Lantra I (53) - Ergonomia

Na liście zabraknie 87 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wacław
Sedan 2.0 139KM 102kW
Przełączniki i pozycja kierownicy ok, podłokietnik trochę krótki, ale można się przyzwyczaić. Jeździmy w komplecie 2 dorosłych 178 i 182 cm i dwoje dzieci - miejsca jak w tramwaju. Wygodne zagłówkie. Dopasowanie fotela kierowcy i mojej na nim pozycji zajęło mi 2 tygodnie. Fotele średnio trzymają na bokach. Przy ostrym zakręcie muszę sie pochylić w stronę skrętu, inaczej wypadnę z auta :)
~luk72
Sedan 1.6 114KM 84kW
rozkład wyposażenia jest genialnie prosty i ten podłokietnik i ramka na napoje!... kiepsko umieszczona popielniczka dla pasażerów z tyłu (ale - palenie szkodzi), przy składaniu oparć tylnych siedzeń wyrywają się plast. prowadnice zagłówków, po wysunieciu ramki na napoje popielniczki z przodu już nie uświadczysz...
~RZEPAS
Sedan 2.0 139KM 102kW
Jak dla mnie miejsca za kierownicą sporo,wielostopniowa regulacja fotela pozwala ustawić fotel osobom o różnym wzroście.Ztyłu sporo miejsca,fakt wożę tam tylko córkę ale sam też siedziałem z samej ciekawości.
~maciek
Sedan 1.5 86KM 63kW
tak jak byc powinno wszytsko w zasiegu reki, nie mam sie do czego przyczepic... z foteli to sie nie chce wysiadac... denerwuja mnie tylko zawiasy bagaznika, ktore potrafia zgniesc jego zawartosc....
~Tomek (kroczekt@poczta.onet.pl)
Sedan 2.0 139KM 102kW
Nie zaszkodziłoby gdyby obsługa tylnej wycieraczki była przy kierownicy. Twardy lewy podłokietnik. Siedzenia niby twarde, ale da się jechać tysiące kilometrów bez bólu pleców...
~Szumi
Sedan 1.5 86KM 63kW
Mało pali jak na auto tej klasy, można powiedzieć że bezkonkurencyjny, także przy instalacjach gazowych, benzynę wsysać zaczyna dopiero przy 5-6,5 tys :P
~arczi.86@tlen.pl
Sedan 1.5 86KM 63kW
bardzo mi się podoba wszystko tam gdzie powinno być (z małym wyjątkiem brak podświetlania włącznika świateł awaryjnych w nocy trzeba szukać ale jest ok)
~Groover
Sedan 2.0 139KM 102kW
Większość OK, ale niektóre rozwiązania to idiotyzm (np: konsola sterowania tylnią wycieraczką jest umieszczona po prawej stronie poniżej kierownicy)
~Tomek (tomcat34@interia.pl)
Sedan 2.0 139KM 102kW
Siedzenia moglyby byc dluzsze, ale to norma w tej klasie. Natomiast zaglowki to kompletna kaszana. Nie da sie ich ustawic blisko glowy.
~Kaskader
Sedan 1.6 114KM 84kW
Bradzo dobrze na tym polu. Podłokietnik i fikuśna podstawka na napoje. Już nigdy więcej auta bez podłokitnika.