Lista ocen Hyundai Lantra I (63) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wacław
Sedan 2.0 139KM 102kW
Zawieszenie jest średniej twardości, ale sprężyste. Na garbach małych można przejechać nawet 60 km/h, na dłuższych lepiej poniżej 30. Inaczej można uderzyć środkiem auta w garb. Za to na dziurach pełen komfort pod tyłkiem. Na zakrętach nie jeżdżę szybko, więc nie wiem jak się zachowuje. Przy włączonym zdrowym rozsądku nie ma problemów. U mnie gwiżdże cichutko skrzynia biegów lub któryś z elementów przeniesienia. Ale słyszałem już kilka innych...
~zarzyckij@gmail.com
Sedan 1.5 86KM 63kW
Kupilem to auto, gdy mialo 125 tys km. Na \"dzien dobry\" wymienilem amorki, i gumy wachacza, tuleje itp. Po jakims czasie znow wymienilem tuleje. Drazek kierowniczy prawy padl przy okolo 170 tys a lewy okolo 200 tys. Koncowki drazka tez trzeba bylo wymieniac. Sprzedalem to auto niedawno z jakims stukajacym elementem w podwoziu do ktorego nie moglem dojsc. To auto chyba nie nadaje sie na polskie drogi.
~Kaskader
Sedan 1.6 114KM 84kW
Dobrze dostrojone, bardzo komfortowe a zarazem stabilne na zakrętach przy dużych prędkościach. Zupełnie nie rozumiem opinii użytkowników, twierdzących, że jest za miękie! Auto prowadzi się bardzo stabilnie, dosyć ciekawa koncepcja tylnego zawieszenia. Nierówności są bardzo skutecznie tłumione.
~luk72
Sedan 1.6 114KM 84kW
miękki i przyjemny, kombi nie można traktować jak furgonetki (ot super ustawny bagażnik na duże paczki), prowadzi się doskonale, świetne wspomaganie (nie za "lekkie")
~zbrojek
Sedan 1.6 114KM 84kW
Jest miękki i komfortowy (o taki mi chodziło przy zakupie samochodu). Wcześniej jeździłem Hyundaiem S-coupem no i tamten dużo lepiej się prowadził i trzymał na zakretach.
~Grzesioka; kania@isa.com.pl
Sedan 2.0 139KM 102kW
mogłobybyć sztywniej (jak na taki mocny silnik) ale jest ok nie za mocno pływa na zakrętach, komfortowo na nierównościach,na poprzecznych nierównościach dość głośno
~hatsan1000
Sedan 1.5 86KM 63kW
Zawieszenie bardzooo miękkie, bez wymiany chociaż by sprężyn na twarde, troche strach wchodzić w zakręty przy większych prędkościach (110-120)
~wykrzyknik
Sedan 1.6 114KM 84kW
Tu pojawiły sie proiblemy. Końcówki drążków, mocowanie amortyzatorów, trzeba było wymienić. Zawieszenie dość głośne na nierównościoach.
~maciek
Sedan 1.5 86KM 63kW
dosc niskie zawieszenie (czasem wrecz za niskie jak na nasze warunki) przez co auto zachowuje sie dosc stabilnie... jak dla mnie za duze kolo kierownicy.
Dziennik kosztów dla Hyundai Lantra I
8,6
~strus74
Sedan 1.6 114KM 84kW
Amortyzatory wymienialem dopiero po 200.000 km. Prowadzi sie dobrze, chociaz przy predkosciach powyzej 130 km/h troche go wynosi na lukach.