Lista ocen Hyundai Lantra II Sedan (26) - Ergonomia

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~b@rtek
Sedan 2.0 139KM 102kW
Obsluga auta jest intuicyjna i prosta. O ile przyciski od swiatel awaryjnych i przeciwmglowych sa ok o tyle oblsuga klimatyzacji jest ciezka! przyciski sa za male to samo tyczy sie odleglosci pomiedzy przyciskami.
~Mistrz
Sedan 2.0 139KM 102kW
Auto jest duże i wygodne. Pojemny bagażnik. Rodzina 4-os wygodnie się pomieści. Mi trochę brakuje miejsca na lewą nogę, która trochę się męczy, przez nieużywanie jej przy automacie.
~arek.sam@wp.pl
Sedan 1.8 128KM 94kW
To jest samochód zwykły. Niczego szczególnego nie rzuciło mi się w oczy. Radio umieszczone jest trochę za nisko.
~698740103
Sedan 2.0 139KM 102kW
jak ustawie sobie fotel wygodnie to nie sięgam do radia ;) 185cm wzrostu. może to dlatego że wolę jeździć "na leżąco" ;)
~Łuki
Sedan 1.6 114KM 84kW
wszystko na miejscu, pod reką, stojak na butelki mogłby lepiej trzymac butelki z napojem
~Jazon
Sedan 1.8 128KM 94kW
Ergonomia jak w autach koreańskich żadna rewelacja ale wszystko jest tam gdzie się tego można spodziewać.
~ZŁY
Sedan 1.8 128KM 94kW
to mój trzeci hyundai i w każdym przełączniki gdzie indziej, radio niewygonie się obsługje
~louiss@poczta.gazeta.pl
Sedan 2.0 139KM 102kW
Jestem wysoki, koreańczycy mają średnią wzrostu niską - chyba że ja mam za długie nogi ale się przyzwycziłem
~jsz
Sedan 1.6 114KM 84kW
wszystko na miejscu i pod ręką, uchwyt na kubki rewelacja :)
Dziennik kosztów dla Hyundai Lantra II Sedan
8,3
10,1
~Outlaw187
Sedan 2.0 139KM 102kW
Wszystkie przyciski, przełączniki umieszczone bardzo intuicyjnie. Bez zarzutu.
Hyundai Lantra II Sedan