Lista ocen Hyundai Lantra II Sedan 1.6 114KM 84kW 1996-2001 (17) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sthoo
Sedan 1.6 114KM 84kW
Hamulce, hamulce i jeszcze raz hamulce - czyścimy regularnie - najlepiej zajrzeć na dolne prowadnice z przodu i a z tyłu zawartość bębnów i stan samoregulatorów co jakieś 10000 km - w przeciwnym wypadku jak się zapieką stracimy klocki lub będzie ściągać w lewo/prawo.
~Marcin77
Sedan 1.6 114KM 84kW
Auto pod tym względem zaskoczy wszystkich bardzo miło sam nie byłem przekonany do zakupu koreańca ale teraz wiem z doświadczenia że azjaci potrafią robić dobre niezawdone auta.Zadnej usterki unieruchamiającej samochód w ciągu 5 lat eksploatacji.
~Łuki
Sedan 1.6 114KM 84kW
Naprawde, powinno się mowić niezawodny jak Koreańczyk. Rewelacja przez duże R!!! Wymieniłem wycieraczke kierowcy, filtr powietrza, klocki hamulcowe czyli częsci eksploatacyjne!!!
~Piotr84
Sedan 1.6 114KM 84kW
Użytkuję to auto od lutego 2010 roku czyli 2 lata nigdy mnie nie zawiodło wymieniałam tylko łożysko przednie i końcówkę drążka poza tym bez zarzutu
~kamiel11
Sedan 1.6 114KM 84kW
tu gorzej. fatalne szyby. sparciale uszczelki blokuja podnoszenie szyby. jakies drobne gumy w zawieszeniu to norma
~Lukasz
Sedan 1.6 114KM 84kW
Padła linka od pokrętła nawiewu, i szyby kierowcy. Spalają się szybko diody do podświetlania przełączników nawiewu i klimy.
~karolmo@o2.pl
Sedan 1.6 114KM 84kW
Ogólnie polecam auto wymieniłem w nim łożyska gdzie jak pisałem wcześniej koszt jednego to 250 zł bo są razem z piastą
~Piotr
Sedan 1.6 114KM 84kW
Póki co bez minimalnej usterki. Coś zaczyna mi stukać w zawieszeniu, ale jeżdżąc po Wrocławiu nie dziwi mnie to.
~Shoger
Sedan 1.6 114KM 84kW
narazie nic sie n ie popsuło zrobiłem reczny i z tyłu hamulce i narazie jest spoko oby tak dalej!!
Dziennik kosztów dla Hyundai Lantra II Sedan 1.6 114KM 84kW
8,3
~Arczi
Sedan 1.6 114KM 84kW
Wiadomo, że autko ma swoje lata i czasem zdarzy sie mała usterka.
Hyundai Lantra II Sedan