Lista ocen Hyundai Lantra II Sedan 1.6 114KM 84kW 1996-2001 (16) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sedan 1.6 114KM 84kW
Bezkonkurencyjnie! Za podobnie wyposażony samochód "znanej" konkurencji trzeba zapłacić co najmniej 2x więcej, a naprawdę nie warto. Ktokolwiek boi się kupować auta marki Hyundai, niech pozbędzie się wszelkich wątpliwości - za przyzwoite pieniądze można kupić bardzo dobry, bogato wyposażony samochód, który bezusterkowo posłuży jeszcze długie lata.
~karolmo@o2.pl
Sedan 1.6 114KM 84kW
To najważniejsze w tym aucie opłaca się kupić ten samochód w miarę dobrze wyposażone za rocznik 99 trzeba wydać ok 10 tys a kupując opla lub Vw trzeba zapłacić o wiele więcej a wyposażenie auta i wygląd dla mnie są one oklepane i nic ciekawego sobą nie reprezentują
~Łuki
Sedan 1.6 114KM 84kW
Za 6000 zł dostajecie samochód z niewielkim przebiegiem, z działającą klimatyzacją, z mocnym silnikiem, bardzo pojemny w środku i zgrabny z zewnątrz.
~grzesiek
Sedan 1.6 114KM 84kW
za takie pieniadze to dobry samochod,fajna sylwetka,troche slabo wyciszony ale da sie wytrzymac niezawodny i dynamiczny silnik polecam
~memes
Sedan 1.6 114KM 84kW
dziwie się że te auta są takie tanie za ich niezawodność powinny kosztować 30% więcej nie wiedzą ci co nie spróbowali
~Piotr84
Sedan 1.6 114KM 84kW
Myślę że hultaj jest jednym z lepszych samochodów w tej klasie z takim wyposażeniem w bardzo przystępnej cenie.
~Shoger
Sedan 1.6 114KM 84kW
polecam!!za tą kase nie kupicie lepszego auta niech sie schowaja golfy i fordy !!hyundai jlantra naprwde jest od nich duzo lepszy!!
~Marcin77
Sedan 1.6 114KM 84kW
cena do jakości zaskoczy każdego użytkownika niemieckich marek samochodów
~kamiel11
rewekacja. za 4,5 tys takie auto? nic lepszego w tej cenie sie nie znajdzie
~Arczi
Sedan 1.6 114KM 84kW
Stosunek jakość cena musi być na 5 :) Autko jest świetnie wyposażone :)
Hyundai Lantra II Sedan