Lista ocen Hyundai Pony III (35) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł, Kraków
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
Przez 10 lat eksploatacji tylko dwa razy samochód nie zapalił z własnej winy - jedna awaria rozrusznika, raz urwały się linki wodzików skrzyni biegów. Z większych napraw robione były amortyzatory, remont blaharki. Po 200tys wymiana sprzęgła (stare już ciężko chodziło, ale jeszcze działało bez zarzutów).
~ŁUKASZ
Sedan 1.3 58KM 43kW
NIGDY NIE STANOŁ NA DRODZE ! MIAŁEM POWAŻNĄ USTEKĘ ALE NIE Z WINY AUTA ! SAM FAKT ŻE KOLEJNE MOJE AUTO TO TEŻ BEDZIE HYUNDAI MÓWI WSZYSTKO! pRZEZ PONAD 2 LATA ZROBIŁEM 60 TYŚ KM I TYLKO JEDEN RAZ WYDAŁEM NA NAPRAWĘ SILNIKA 1200 ZŁ :( POZATYM OLEJ I FILTRY!
~zbyszek d
Sedan 1.3 58KM 43kW
po 130 tyś wymieniałem łożysko dupek ze sklepu sprzedał mi najtańsze za co podziękowałem mu po przejechaniu 5 tyś km
~Piotjak
Sedan 1.5 72KM 53kW
Niestety mialem usterki, przy których dalsza jazda byla niemożliwa tj. uszczelka pod glowicą, aparat zaplonowy, linka zmiany biegow,
~sdanhel@op.pl
Sedan 1.5 72KM 53kW
"nigdy mnie nie zdradzil, nie zawiodl ani raz" - jak w tej piosence trzeba tylko o niego dbac a on juz bedzie robil swoje
~K.H.
Sedan 1.5 72KM 53kW
Raz tylko trzeba było cholować gdy skończył się gaz a przeponę w pompie szlak trafił.
~Pablo
Sedan 1.5 72KM 53kW
Musiałem wymienić amortyzatory, tłumik no ale autko ma też już swój przebieg i swoje lata
~mihal
Sedan 1.3 58KM 43kW
Poza wypluwaniem oleju z rury , nigdy mnie nie zawiódł . Odpala za pierwszym razem nawet przy -18 C .
~kierowca
Sedan 1.5 72KM 53kW
dotychczas tylko naprawa rozrusznika (szczotki - wymiana, choć orginalnie niewymienialne)
~bozenaga@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 72KM 53kW
po 130 tys km warto by wymienić zawieszenie, po 80 tys awaria rozrusznika i to wszystko