Lista ocen Hyundai Pony III (35) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Deltree
Sedan 1.5 72KM 53kW
Z uwagi na niewielkie koszty zakupu i stosunkowo niedrogie czesci wg mnie Hyund Poniak jest doskonala alternatywa dla wszelakich Polonezow itp, ktore nie dorastaja mu do piet ani wizualnie, ani pod wzgledem parametrow.
~Paweł, Kraków
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
Za 4000-5000zł zdecydowanie bardziej wolę 15-letniego ponego niż 10-letnie cinquecento. Niestety te samochody mają duże przebiegi i trzeba liczyć się z tym, że trzeba będzie niektóre części powymieniać.
~dj hoffy
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
powiem tak: lepszego auta za te pieniądze nie ma: żadne ople kadety, fordy fiesta, naprawde się opłaca kupić ten samochód, jestam z niego zadowolony
~ŁUKASZ
Sedan 1.3 58KM 43kW
JA SWOJEGO Z GAZEM CHCE SPRZEDAĆ ZA 2,500 ZŁ ALE JEST TROCHĘ PODGNITY ! UWAŻAM ŻE TO BARDZO TANIE AUTA ! NIC W LEPSZEJ CENIE SIĘ NIE KUPI !
~JuMar
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
kosztował 4 tys zł 3 lata temu zrobiłem nim już ponad 100 000km. I jeździ tak jak na początku. Bym go zamienił na sonate, ale szkoda mi go ...
~zbyszek d
Sedan 1.3 58KM 43kW
oby dalej tak jeżdził ,tylko trzeba wystrzegać sie tandetnych części lepiej kupić w aso orginał lub dobry pewny zamiennik
~lukas89
Sedan 1.5 72KM 53kW
jeśli chodzi o mój egzemplarz kupiłem go za 500 zł więc chyba nikogo nie powinna dziwić moja ocena:)
~heniek.
Sedan 1.5 72KM 53kW
Można kupić tanio dobrze utrzymany egzemplarz auto polecam młodym początkującym kierowcom.
~K.H.
Sedan 1.5 72KM 53kW
Jeżeli w dobrym stanie blacharskim i technicznym warto kupić.Mój miał dzwona rdza wyłazi gdzie popadnie.
~genaro
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
najlepszy samochód na rynku używanych za te pieniądze. oby nowe samochody były tak niezawodne jak pony