Lista ocen Hyundai Pony IV (75) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek BIELSKO
Hatchback 1.3 72KM 53kW
Zbytnio przenosi odgłosy do wnętrza. Jest to auto które ma zarabiac na siebie. Nie jest idealnie komfortowe ale za to bardzo pakowane. Złozenie siedzen robi z niego małe Kombi - mam firme i przewiozłem nim juz naprawde sporo pakunków - nawet regały.
~marasp21@wp.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Bardzo miękkie zawieszenie,buja nieprzyjemnie, przy poprzecznych nierównościach, mimo zainstalowania kompletu pierścieni gumowych w sprężynach zawieszenia ( razem 8 szt. pierścieni)bardzo podatny na boczny wiatr !
~jakub
Hatchback 1.5 72KM 53kW
zapewnia dobry komfort jazdy oraz pewne prowadzenie, niektórzy twierdzą że powinno być twardsze wydaje mi się jednak że jezdzili z niesprawnymi amortyzatorami lub przesiedli się rajdówki dlatego ta opinia (bzdurna)
~LimaK (lmk@pf.pl)
Hatchback 1.5 72KM 53kW
baaardzo miekki, az do przesady. Korenczycy chyba nie wzieli pod uwage ze beda je eksportowac :) Zawieszenie zuzyte, jako trzeci wlasciciel musze przyznac ze bardzo. Ale nie przeszkadza to w dynamicznej jezdzie :D
~ArturS
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Komfortowe, ale za miękie. Jak zatankuje full gaz i benz (nie robie takich numerów), to mi siedzi jakby dwie drube baby mi siedziały na tyłach. Po za tym ładowność strasznie mała. 4os+bagaż i na wybojach puszcza się iskry z podwozia.
~629@bluemail.ch
Hatchback 1.5 72KM 53kW
całkiem przyzwoity ale tzreba uważać na ciasnych szybkich zakretach bo potrafi zarzucić zla jak ktoś spokojnie jeździ to bez niespodzainek tylkoi mogłby być troche twardszy
~krzys 73-200
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
wytrzymaly choc zmienilem koncowki sworznie i klocki ham. ale ja mu nie zaluje nie oszczedzam tak wytrzymalego zawieszenia niema VW ani BMW
~Witek
Hatchback 1.5 72KM 53kW
W porządku. Trochę "miękkie" zawieszenie. Ja swoje zawieszenie troszkę usztywniłem wkładkami gumowymi w sprężynach (5 zł szt)- jest różnica na plus.
~edek
Hatchback 1.5 72KM 53kW
troche za mieki przy pelnym samochodzie na poprzecznych nierownosciach drogi trzeba uwazac a jak samemu sie jedzie nie mam co sie bac
~Piotr z Krakowa
Hatchback 1.3 72KM 53kW
Wszelkie dziurki i dziureczki czuje sie na kierownicy, brak wspomagania wiec trzeba sie nakrecic... Ale lepsze to niz duzy fiat :D