Lista ocen Hyundai Pony IV (50) - Widoczność

Na liście zabraknie 105 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ArturS
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Szczególnie podobają mi się lusterka - nie we wszystkich autach z tamtych lat tak dobrze się parkuje na lusterka. Widać to co powinno być widać. Niestety lusterka boczne łapią "martwy punkt".
~artualbi@komp.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
widoczność cudowna, troszke przeszkadzają mi z tyłu 2 spojlery tzn dachowy nie aż tak.... za to spojler który przechodzi na mniej więcej widoczności w tył nieco przeszkadza
~LimaK (lmk@pf.pl)
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Samochod jest jakby caly ze szkla. Maly, kazda czesc przeszklona tak, ze praktycznie nie widzi sie slupkow. Widocznosc rewelacyjna.
~629@bluemail.ch
Hatchback 1.5 72KM 53kW
widać wszystko od samego przodu do samego tyłu mimo że to sedan tył widać dobrze i można parkowac nawet na lusterka
~hoffmann
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
widocznosc doskonała - widze wszystkie 4 narożniki samochodu, parkuje sie bezproblemowo
~Piotr z Krakowa
Hatchback 1.3 72KM 53kW
Z przodu oki, ale widocznosc do tylu nie najlepsza... Mimo wszystko z parkowaniem problemu nie ma.
~dragonfly
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
nie mozna sie przyczepic,przednie slupki nie przeszkadzaja podczas zakretow,a cofanie nie sprawia klopotow
~pecoos
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Bardzo dobra we wszystkie strony, świetne lusterka - spokojnie można parować nie odwracając sie)
~Azzuro, caesar_k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Do przodu - b. dobrze, gorzej z tyłem - szerokie słupki i wysoki "kuper" nie ułatwiają zadania...
~bravo7
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
widocznośc naprade niezła oprócz cofania(troszke kufer przeszkadza,ale to szczegół)