Oceny Hyundai Santa Fe II SUV Facelifting

Oceny Hyundai Santa Fe II SUV Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Hyundai Santa Fe II SUV Facelifting

~Dj
SUV Facelifting R 2.2 CRDi 197KM 145kW
Bardzo dobry samochód, dobrze wykonany, o dosyć przeciętnym wyglądzie. Prawie jak VW Touareg, ale wiadomo... prawie robi jednak różnicę. Niektórzy mówią, że auto drogie. No tanie nie jest w zakupie, ale... Możecie wierzyć lub nie, ale jeżdzę tym samochodem od 6 lat. Zrobiłem nim 140.000km i nigdy nie miałem z nim kłopotów. Zawsze mogę na nim polegać. Przez kilka lat jak nim jeżdże koszty ograniczały się do wymiany oleju, przeglądów i to...
~Bartek CH
SUV Facelifting R 2.2 CRDi 197KM 145kW
Widac ze koreanczycy robia coraz lepsze auta. Wczesniej mialem KIA i po przejechaniu 48\'000 km nic sie nie dzialo. Z tym narazie jest podobnie tyle ze ma przejechane 4000 km. Samochod ogolnie oceniam na 4+. Mialem duzo czasu i wyprobowalem wiele innych marek i modeli ale tym samochodem jezdzilo mi sie najlepiej i najwygodniej. Bardzo duzy ma bagaznik (mam auto w wersji 5 osobowej) o ile sie nie myle chyba cos kolo 770 litrow. Auto prowadzi...
3,8
~Homza
SUV Facelifting 2.0 CRDi 150KM 110kW
wygodne wnętrze mam 190cm, fajnie się prowadzi, koła 19", patrzysz z góry na większość uzytkowników :), 6 biegowa skrzynia biegów pozwala zminimalizować zużycie paliwa, przy stałej prędkości 120km/h, dwie osoby pełny bagażnik, 2000km trasa, spalanie około 6,3-6,5l/100km
~Johnson
SUV Facelifting 2.0 CRDi 150KM 110kW
Nic dodać nic ująć. Jestem zadowolony. To był świadomy wybór i się nie zawiodłem.
~Maciek
SUV Facelifting R 2.2 CRDi 197KM 145kW
rewelacyjne spalanie i dynamika, twarde zawieszenie
3,2
~Edek z fabryki kredek
SUV Facelifting R 2.2 CRDi 197KM 145kW
Pali jak smok wawelski, jestem bardzo niemile zaskoczony. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )

Hyundai Santa Fe II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pragmatyk
SUV Facelifting R 2.2 CRDi 197KM 145kW
Swietne - zwlaszcza silnika - 150km/h z obrotami mniej niz 3tys, bardzo przyjemnie (Wyciszenie)
3,5
~hary
SUV Facelifting R 2.2 CRDi 197KM 145kW
było by lepiej gdyby nie denerwujace trudności z wrzuceniem 1-ki (Skrzynia biegów)
~kierowca
SUV Facelifting 2.7 V6 CVVT 189KM 139kW
zużycie paliwa jest rewelacyjne, to dość duże auto, a pali jak na SUV\'a naprawdę mało, pod tym względem konkurencja nie ma szans. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Hyundai Santa Fe II SUV Facelifting