Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Hyundai Santa Fe

~Bartek CH
SUV Facelifting R 2.2 CRDi 197KM 145kW
Hyundai Santa Fe II
Widac ze koreanczycy robia coraz lepsze auta. Wczesniej mialem KIA i po przejechaniu 48\'000 km nic sie nie dzialo. Z tym narazie jest podobnie tyle ze ma przejechane 4000 km. Samochod ogolnie oceniam na 4+. Mialem duzo czasu i wyprobowalem wiele innych marek i modeli ale tym samochodem jezdzilo mi sie najlepiej i najwygodniej. Bardzo duzy ma bagaznik (mam auto w wersji 5 osobowej) o ile sie nie myle chyba cos kolo 770 litrow. Auto prowadzi...
~Bazyli77@tlen.pl
Terenowy 2.0 i 16V 136KM 100kW
Hyundai Santa Fe I
Martwi mnie cena tego modelu w Polsce... Po przeliczeniu waluty kupilem mojego z dodatkowym wyposazeniem tzn. przyciemnione szyby, rury progowe i czarna perla za 79 750 (cena 14 500 funtow x 5.5 srednio) cena samochdu z salonu. Dealer daje gwarancje na 5 lat nie na 3... Servis po 10 tys mil 191f po 20 tys 321f z materialami i robocizna. super cena.
~emmanuelek
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Hyundai Santa Fe I
Świetny samochód. Wielki wygodny, świetnie wyposażony (to full wersja z szyberdachem), trwały, jedynie plastiki na drzwiach tandetnawe, ale je wyflokowaliśmy i problem zniknął.
~Gosia
SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
Hyundai Santa Fe II
Piękne i (jak na razie) niezawodne auto, którym można pojechać na ryby, w góry i do teatru. W porównaniu do poprzedniej wersji Santa Fe jest po prostu śliczny.
~Hyundai
SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW
Hyundai Santa Fe III
Z samochodu jestem bardzo zadowolony. Przed podjęciem decyzji testowałem kilka innych aut wymienionych już w mojej opinii. Zarówno wyposażenie (Santa Fe-ful opcja), przestrzeń, czy ładowność bije konkurencje na głowę. Wymienione wyżej auta są o półkę niżej. Santa Fe goni tych z najwyższej półki i naprawdę nie wiele mu brakuje. Brakuje natomiast większego wyboru silników, które z pewnością spowodowałyby większe zainteresowanie klientów.
~rossi
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Hyundai Santa Fe I
póki co 5, na razie moja ocena nie jest miarodajna- samochód mam niecałe 3 miesiące i przejechanych ok 2500 km. Ponadto wsiadłem do niego podczas zimy dziesięciolecia dlatego jak na razie jestem zachwycony
~Arek
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
Hyundai Santa Fe I
Doskonałe auto dla rodziny i oso lubiących siedziec nieco wyżej niz w samochodzie osobowym, bardzo pojemny bagażnik z latwym dostepem przez otwierana tylna szybe. Jeśli komuś nie zależy na osiągach a dookoła jeżdzi pełno CR-V, RAV4 czy tez X-trail´ów to auto jest idealnym rozwiązanie.
3,3
~Karpiu
SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
Hyundai Santa Fe II
Autko moze ladnie wykonane ,ale jak na nowy samochod zbyt czesto odwiedzalem serwis
~Lo
SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW
Hyundai Santa Fe III
Komfort, wykończenie naprawdę na dobrym poziomie. Odwiedziłem kilka salonów rożnych Marek. Tym razem postawiłem na rozsądek i wyborem miało paść auto najlepsze a zarazem warte swojej ceny. Przejechałem sie wszystkimi autami wszystkich marek. Do wyboru ostatecznego zostało x5 za 350 tys i santa fe za 200 tys. Poprzednim moim autem było x5 salonowe ale miało juz 7 lat wiec od tego mojego 7 latka santa fe miało lepszy komfort jazdy ale od nowego...
~Mart
Terenowy 2.4 i 16V 146KM 107kW
Hyundai Santa Fe I
Miłe auto do miasta , trasy , do wszystkiego to był mój hunday przez 2 lata pierwszy hunday i naprawdę zrobił dobre wrażenie teraz kupujemy model nowszy , tani w ekspluatacji , mało palił i przez dwa lata 40tysięcy km naprawiłem tylko kilka drobnostek typu klocki i pare innych pierdołek ekspluatacyjnych -Polecam Dobre auto
Hyundai Santa Fe

AUTOCENTRUM.PL S.A.