Lista ocen Hyundai Santa Fe II SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW 2006-2010 (36) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jabier
SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
Jeśli kupować nowy, to jak każdy SUV - stanowczo za drogi. Zresztą w Polsce wszystkie samochody nowe są za drogie i nabywcy przez pierwsze 3 lata dostają w plecy. A jeśli się trafi, tak jak ja, 3-letni egzemplarz z pełnym wyposażeniem ( w tym skóra i automat)i bezwypadkowy za 40 procent ceny tej wersji w polskim salonie - grzech nie wziąć.
~ksu1@vp.pl
SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
No tani to nie byl. Ale jezeli chodzi o cos na 7 osob z podniesionym zawieszeniem (SUV lub podobny) to nie ma wielkiego wyboru w Europie. Szczegolnie, ze nie ma specjalnie slabych punktow. Porownywalem m.in z XC90 i Outlanderem. Pierwszy bardzo przyjemny, ale nie do miasta i cena z kosmosu, drugi mniejszy i glosny.
~tomasz72a
SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
Za taką cenę nie znajdziesz lepszego auta (zastanawiałem się nad toyota rav4 ale taką ilość miejsca w bagażniku 2x mniejsza niż w Santa Fe). Gorąco polecam wszystkim poszukującym dużego, niezawodnego samochodu.
~Karpiu
SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
Prawde piszac, drugi raz nie kupilbym tego auta. No i przede wszytkim w serwisie/salonie przed zakupem mi mowiono, ze przeglady sa co 20tys.Teraz okazalo sie, ze musze robic je co 15tys. Mala roznica...
~Radek
SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
Za tą kasę naprawdę niezłe auto. Kupiłem z premedytacją rocznik 2006 już w roku 2007 z dodatkowym upustem. To nie jest terenówka i trzeba o tym pamiętać. Bliżej napewno do luksusowej limuzyny.
~nukleonid
SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
Ocena uwzględnia cenę którą zapłaciłem u naszego zachodniego sąsiada, bo nie wiem czemu ale ten sam model (wyposażenie) ze słabszym silnikiem (112) w Polsce był droższy o ponad 20 tysięcy zł.
~Pawel Gawel
SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
Bardzo bobre wyposazenie, co prawda plastiki imitujace drewno wygladaja tandetnie ale radio ze zmieniarka i mp3, 12'' DVD i swietny system audio! robia wrazenie.
~Bart
SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
Najtanszy chyba SUV pelna geba na wyspach i w utrzymaniu i w zakupie. konkureni to x5, Defender, Landcruiser, Pajero, Outlander (chyba najwlasciwszy konkurent 7osobowego suva), CX90,
~Szymon
SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
Cena wyjściowa była prawie 180 tyś.Auto było kupione za 140 tyś,konkurenci odpadli na przedbiegach ,przy uwzględnienu funkcjonalnośći,przestrzeni,ceny.
Dziennik kosztów dla Hyundai Santa Fe II SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
9,6
~Gosia
SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
Kupiłam najdroższą wersję z upustem ponad 30 tys. za rocznik, więc jest to naprawdę świetna cena za taki samochód.
Hyundai Santa Fe II SUV