Oceny Hyundai Santa Fe III SUV

Oceny Hyundai Santa Fe III SUV – wybierz silnik

Najnowsze oceny Hyundai Santa Fe III SUV

~Lo
SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW
Komfort, wykończenie naprawdę na dobrym poziomie. Odwiedziłem kilka salonów rożnych Marek. Tym razem postawiłem na rozsądek i wyborem miało paść auto najlepsze a zarazem warte swojej ceny. Przejechałem sie wszystkimi autami wszystkich marek. Do wyboru ostatecznego zostało x5 za 350 tys i santa fe za 200 tys. Poprzednim moim autem było x5 salonowe ale miało juz 7 lat wiec od tego mojego 7 latka santa fe miało lepszy komfort jazdy ale od nowego...
~Krystian
SUV 2.0 CRDi 150KM 110kW
Auto to 2.0 CRDI 150km 2WD, goraco polecam, nie jest to rakieta ale przyspieszenie ma, bardzo ciche, do 120km pali w okolicach 6L!! kobyła co ma 2 tony!, siedzi się wysoko, pewnie i komfortowo! Silnikowi daje 4/5 bo mocy nigdy dosc ale za to platy do 2L mniejsze niz powyzej 2L
~Marek
SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW
Źle wyprofilowana kierownica, nie dająca się zaciemnić nawigacja, kamera cofania niechowana, reszta super w tym grzane tylne fotele, 4x4 z blokadą, parkowanie automatyczne, czujniki parkowania, System stop w automacie, wygodne fotele
~Hyundai
SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW
Z samochodu jestem bardzo zadowolony. Przed podjęciem decyzji testowałem kilka innych aut wymienionych już w mojej opinii. Zarówno wyposażenie (Santa Fe-ful opcja), przestrzeń, czy ładowność bije konkurencje na głowę. Wymienione wyżej auta są o półkę niżej. Santa Fe goni tych z najwyższej półki i naprawdę nie wiele mu brakuje. Brakuje natomiast większego wyboru silników, które z pewnością spowodowałyby większe zainteresowanie klientów.
~More325
SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW
Wygodne bezawaryjne auto z ciekawa sylwetka i bardzo bogate wyposażenie
3,4
~Cyfer718
SUV 2.0 CRDi 150KM 110kW
Gdyby nie DPF (Diesel) - byłoby spoko auto, nie wążne czy masz 2.0 czy 2.2 - masz DPFa
~Andrzej
SUV 2.0 CRDi 150KM 110kW
Mam wersję 2.0T Sport - oczywiście w serwisie nie ma wyboru tego silnika?!?! Niesamowicie dynamiczny SUV - 265 kM. Pięknie się spina, całkiem nieźle radzi sobie na trudnych drogach - blokada 4x4.
~Mirek
Bezawaryjny Tanie przeglądy 5 lat gwarancji na prawie wszystko
~Pawik
SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW
Wygląd super, materiały użyte do wykończenia wnętrza są bardzo dobrej jakości, spory bagażnik z licznymi schowkami i przegródkami pod spodem.
~Janus
SUV 2.0 CRDi 150KM 110kW
Mam silnik 2.0 Turbo benzynowy 264 km . Bardzo dobry . (Silnik)
Hyundai Santa Fe III SUV