Ocena kierowcy - Hyundai Santa Fe III SUV

Silnik 2.2 CRDi 197KM 145kW
Rok produkcji 2015
Hyundai Santa Fe III SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW od 2012 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Komfort, wykończenie naprawdę na dobrym poziomie. Odwiedziłem kilka salonów rożnych Marek. Tym razem postawiłem na rozsądek i wyborem miało paść auto najlepsze a zarazem warte swojej ceny. Przejechałem sie wszystkimi autami wszystkich marek. Do wyboru ostatecznego zostało x5 za 350 tys i santa fe za 200 tys. Poprzednim moim autem było x5 salonowe ale miało juz 7 lat wiec od tego mojego 7 latka santa fe miało lepszy komfort jazdy ale od nowego x5 gorzej nie dużo ale w x5 jednak czuje sie większy prestiż ... Wiec na chłodno usiedliśmy z żona i stwierdziliśmy ze wybierając santa fe wydamy pół ceny bo zeszliśmy u dilera do 180 tys z ceny, ludzie wreszcie nie beda gadali ci to maja kasy. Zazdrość ludzi meczy bo ile mozna słuchać ile ma sie kasy. Wiec kupiliśmy santa fe 197km w BMW miałem 238km I powiem wam, ze jeździ sie super W tyle grzane kanapy Rozkładane tylne siedzenia do pochylenia ze dzieci sobie wygodnie śpią . Tego w x5 nie ma Nawigacja, radio wszystko takie jakie powinno byc. Jakość audio -dobry poziom Skora jest Naprawdę dokonaliśmy dobry wybór i taki tez polecamy innym 5 lat gwarancji bez limitu km to tez argument na plus Lepiej sie czuje w tym aucie niz w x5 , jedyna różnica to odrobina gorszy komfort no i prestiż jaki niektórzy potrzebują do dowartościowania sie. Jak ktos nie potrzebuje sie dowartościować i pokazać ludzia ze ma pieniądze to niech wybiera santa fe
Lasnie do ucha klekocze
Nie czuje sie zmiany biegów pięknie chodzi automacik. Fajny bajer dołożyli auto hold wciskam i na światłach nie musze trzymać na hamulcu sam za mnie trzyma. To jest wygodne rozwiazanie
Jest komfortowo, kamerka poprawia widoczność do tylu , duzy wyświetlacz
Wszystko jak należy,
Zauważyłem ze ustawie 21 stopni na klimatroniku i po jakimś czasie musze dac stopień wyżej albo niżej bo to sie zrobi zimno albo za gorąco, cos nie trzyma równo temperatury albo cos w ustawieniach jeszcze tego nie opanowałem
Miejsca pod dostatkiem , tylne siedzenia mozna przesuwać
Pali mniej niz x5, ale tam miałem 3.0 santa fe tak średnio 9.2 miasto-trasa na trasie potrafi 8 L sie zadowolić
Dostałem rabat i za 180 tys praktycznie oprócz szklanego dachu ma wszystko to jest wydatek wart tego auta. 5 lat gwarancji bez limitu km tez jest cos wart

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 CRDi 197KM 145kW [l/100km]

8,2