Lista ocen Hyundai Scoupe (40) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dominika
Coupe 1.5 i GT 116KM 85kW
Autko w rodzinie od ponad 10 lat, jestem jego trzecim kierowca, fakt - nie dbalismy o niego zbytnio, ale blacha zgnita wszedzie, pelno napraw, ostatnio silnik, komputer, przeplywomierz, a teraz jest zepsute cos, a co - tego nie wie nikt. Uwielbialam nim jezdzic, jest dynamiczny i nawet taki stary , a umie sie bujac, niestety tyle razy sie zawiodlam, ze teraz chce oddac w dobre rece.
~dorianprzystalski@gmail.com
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Jedynie to branie oleju przez silnik. Ale nie będę tego robił bo się nie opłaca. (Już lepiej dolać trochę oleju do silnika). Tym bardziej ,że na ten rocznik to raczej normalne bez remontu silnika. Oczywiście tylne nadkola jak w każdym s-coupe lubią się psuć. U mnie na razie prawie tego nie widać z daleka ale z bliska widać iż są delikatne wypryski.
~Angel.EXTREME@wp.pl
Coupe 1.5 i GT 116KM 85kW
Podobno niema rzeczy doskonałych i tak samo jest z Hundaiem S-coupe Z drobiazgów - Szczerze nie widziałem jeszcze egzemplarzu tego auta któremu nie zaczynają lub juz nie sypią sie nadkola ( chyba ze juz zostały wstawione reperaturki) lecz oryginalna blacha w tych miejscach jest kiepskiej jakosci :/
~woj
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
linki od maski brak, otwiera sie sposobem. wszystkie mało ważne kontrolki wysiadły. klapka wlewu ledwo się otwiera, uszczelka tylnej szyby wypada, linka el. szyby urwana, korbka szyberdachu połamana - dach przecieka od kiedy go kupiłem.... czy ktoś go ode mnie kupi?
~Łukasz
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
przebieg 270 tys. Wymienione poduszki pod silnikiem , termostat , aparat zapłonowy , zawieszenie sie sypie i duzo by wymieniac . Wszystko zaneidbania bylego wlasciciela.ALe ogolnie jesli ktos dba o auto to moze cieszyc sie niezawodnoscia
~Bajk
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
kupiłem go za 900 zł włożyłem z 2000 zł (wliczając konserwację całości uszczelniacze zaworowe oby dwa przeguby wszystkie silentblocki tłoczki hamulcowe no było od pierona tego. ale teraz wszystko jest mniej więcej cacy.
~Shalak
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Nigdy nie zdarzylo mi sie, zeby stanal i nie ruszyl - zawsze jak cos sie psulo to jakas pierdola: a tu wkladka lusterka wyleciala, a tu elektryczna szyba zjechala na dol i nie chciala wjechac spowrotem, czy inne pierdoly.
~Pióro
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
kupilem autko 3 tyg. temu wymienilem stabilizator koszt 200 zl nie tak strasznie kobieta ktora byla wczesniej posiadaczka tego auta wymienila linke skrzyni biegow i oleje powymieniala i nic po za tym byla 1 wlascicielem w Polsce
~Kamil
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
Pourywało się z biegiem lat parę plastikowych elementów, najbardziej jednak wkurza mnie psująca sie ciagle rączka do podnoszenia klapy silnika. Kosztuje to niewiele, ale puszcza zawsze wtedy, gdy jest to najbardziej nie na rękę.

Usterki Hyundai Scoupe

Hyundai Scoupe – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~fagd
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
oj z tym jest problem.Przecieki w okolicach tylnej bocznej szyby,tarcze hamulcowe,amortyzatory,przeguby itd... Trzeba zwrócic szczególna uwage na fakt ze w większości 'gwint' są w inną stronę -'L'.