Lista ocen Hyundai Scoupe (37) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Angel.EXTREME@wp.pl
Coupe 1.5 i GT 116KM 85kW
Nie posiadałem takich - i oby dalej nie :) Ooo co mi sie przypomniało :) Jedną taką usterką było zerwanie linek drązka skrzyni biegów przy szybkiej redukcji z 4 na 3 - jest to cholerny mankament wykonany przez Hyundai-a , mogli podałapać patent Europejski ( Opel, BMW , Mercedes itd.)
~thomm2@wp.pl
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Przejechałęm juz ponad 110000 i żadnych awari niespodziewanych,wymiana pierścieni spowodowana złą eksplatacją poprzedniego właściciela.Jedym słowem żadnych usterek,0 po prostu 0.Oczwyiście biorąc pod uwage usteki niezapowiedziane,eksplatacja,czyli amortyzatory,końcówki drążków itp. nie liczę.
~Jacek
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
Auto stalo w zime zasloniete plandeką ponad 3 miesiace bez odpalania. W Styczniu 2009 (super zima) chwila prawdy - akumulator prawie martwy. Z bolem, ale odpalil, za pierwszym razem. Tylko raz mialem problem z zaplonem - padly 2 swiece.
~grubymmm@wp.pl grzesiek bialystok
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
ostatni miałem problem z uruchamianiem ale zrobiłem tą usterkę nie palił na ciepłym silniku przyczyna czujnik temp płynu chłodzącego pasuje od alfy romeo z roku 99 wszystko jest juz ok
~Pschemoo
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Pierścienie, uszczelniaczezaworów -brał olej naprawa z częściami - 900 PLN Tarcze i klocki - 200 PLN (dodatkowo łożyska inaczej sie nie da tarcz ściągnąć 180 PLN) Reparaturki nadkoli tył - 200 pLN
~Dawid
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Samochód nieazawodny. Lecz jak coś już coś się zacznie sypać to leci po kieszeni ojjjj bardzo. Np Silnik jak padnie to tylko siąść i płakać. Wysokie Ceny części i jeszcze raz Wysokie ceny!!!!!!
~Kamil
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
Okładziny hamulcowe tylne. Odklejają się ciągle, raz zablokowały mi koła i niestety - laweta, warsztat. Oprócz tej jednej przygody żadnych poważniejszych usterek przez 12 lat eksploatacji - nieźle co?
~Shalak
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Raz mi sie zdarzylo, ze padl regler napiecia - cale szczescie blisko mechanika, wiec jakos sie doczlapalem na zagotowanym akumulatorze i szalejacych kontrolkach.
~Pióro
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
narazie nic powazniejszego nie mialem i kobieta przedemna tez nie a rok te autko miala jak wspominalem tylko linke od skrzyni biegow wymienila za ok 300 zl :) takze tez nie duzo

Usterki Hyundai Scoupe

Hyundai Scoupe – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~woj
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
wał szlifowałem z powodu zaniedbań poprzednich włascicieli. zawsze odpala, zimą też. nigdy na trasie nie zawiódł, duże naprawy zawsze były "planowe", jak już błagał o litość ;)