Lista ocen Hyundai Scoupe 1.5 i 86KM 63kW 1992-1996 (20) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dorianprzystalski@gmail.com
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Jedynie to branie oleju przez silnik. Ale nie będę tego robił bo się nie opłaca. (Już lepiej dolać trochę oleju do silnika). Tym bardziej ,że na ten rocznik to raczej normalne bez remontu silnika. Oczywiście tylne nadkola jak w każdym s-coupe lubią się psuć. U mnie na razie prawie tego nie widać z daleka ale z bliska widać iż są delikatne wypryski.
~woj
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
linki od maski brak, otwiera sie sposobem. wszystkie mało ważne kontrolki wysiadły. klapka wlewu ledwo się otwiera, uszczelka tylnej szyby wypada, linka el. szyby urwana, korbka szyberdachu połamana - dach przecieka od kiedy go kupiłem.... czy ktoś go ode mnie kupi?
~Łukasz
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
przebieg 270 tys. Wymienione poduszki pod silnikiem , termostat , aparat zapłonowy , zawieszenie sie sypie i duzo by wymieniac . Wszystko zaneidbania bylego wlasciciela.ALe ogolnie jesli ktos dba o auto to moze cieszyc sie niezawodnoscia
~Shalak
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Nigdy nie zdarzylo mi sie, zeby stanal i nie ruszyl - zawsze jak cos sie psulo to jakas pierdola: a tu wkladka lusterka wyleciala, a tu elektryczna szyba zjechala na dol i nie chciala wjechac spowrotem, czy inne pierdoly.
~Pióro
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
kupilem autko 3 tyg. temu wymienilem stabilizator koszt 200 zl nie tak strasznie kobieta ktora byla wczesniej posiadaczka tego auta wymienila linke skrzyni biegow i oleje powymieniala i nic po za tym byla 1 wlascicielem w Polsce
~barthas@xtr.net.pl
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Jak do tąd nie mam żadnych problemów. Mam nadzieje, ze bedzie tak dalej. Jedyną techniczn ą rzeczą była wymiana zaworu na drugim cylindrze.
~Don Marcos
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Moj Scoupe ma 13 lat, niedawno przeszedl testy komputerowe u mechanika. Testy wyszly bardzo pomyslnie.
~Zachu
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
-zacina się przycisk otwierający bagażnik (można też kluczykiem), -zamek od strony pasażera zablokowany
~jlewan@interia.pl
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
zaliczyłem wymianę mechanizmów podnoszenia opuszczania szyby lewej i prawej (po 213 zł)
Dziennik kosztów dla Hyundai Scoupe 1.5 i 86KM 63kW
7,4
~WITKOWSKI1993
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Lubią się popsuć szyby elektryczne i przycisk od otwierania bagażnika.