Lista ocen Hyundai Scoupe 1.5 i 86KM 63kW 1992-1996 (26) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dorianprzystalski@gmail.com
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Dla kierowcy i pasażera przestrzeń jest znakomita! Natomiast dla pasażerów siedzących z tyłu miejsca jest mało. Szczególnie osoby wysokie muszą się schylać. Ale to jest nadwozie coupe więc to zupełnie normalne.
~woj
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
po roku jeżdzeniaz maksymalnie odsunietym fotelem przysuwam się coraz bliżej - do radia nie sięgałem. mam ponad 190 cm i spoko sie mieszcze. z tyłu nawet drobne dziewczyny na wybojach zaliczają głową sufit ;)
~WITKOWSKI1993
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
2miejsca z przodu bardzo komfortowe i wygodne, natomiast z tyłu, mój kumpel jak jedzie a ma 185cm wzrostu uderza głową o dach ;p. Nie polecam siedzenia z tyłu;p
~Filip
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Kierowca i pasażer mają dużo miejsca, wygodne fotele z dobrą regulacją i trzymaniem bocznym. Pasażerowie z tyłu mają swobodę, pod warunkiem że liczą sobię mniej niż 10 lat.
~Pióro
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
przestrzen dla kierowcy i pasazera sprzodu duza :) z tylu wiadomo jak to w sportowych autach mniej ale tez nie jest zle :) sam probowalem tam wchodzic :) a mam 184 cm :)
~Pschemoo
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Mam 185 cm z przodu idealnie, wsiadanie na tylną kanapę jak to w coupe trochę gimnastyki ale za to z tyłu jest sporo miejsca P.S. wystarczająco nawet na ....cenzura...
~Don Marcos
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Z przodu jest pelen komfort, sporo miejsca itp. Z tylu rowniez nie jest zle, 2 osoby wejda spokojnie. Przypominam ze to coupe wiec z tylu nie ma wiele miejsca jak np. w sedanach.
~thomm2@wp.pl
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Bez zarzutów,z moim wzrostem ok 180 cm,na nogi bardzo dużo miejsca,pomaga podłokietnik w pozycji kierowcy i pasażera,z tyłu nie jeżdżę więc nie interesuje mnie to.
~barthas@xtr.net.pl
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Z przodu REWELACJA!!! Z tyłu totalne DNO!!! Ponieważ jestem kierowcą to brak miejsca z tylu mi nie przeszkada :) ale to w końcu coupe.
~diablo43
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Dla mnie jest bardzo dużo miejsca i dla pasżera obok ewentualnie za pasażerem jeszcze może być,za mną miejsca brak