Lista ocen Hyundai Trajet (32) - Widoczność

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RobJack
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Dałbym 5, ale na minus wpływa długość auta. Czasami jest problem z wyczuciem odległości od tylnej przeszkody i tu z pomocą trzeba brać pasażera. Szyba przednia też mogła by wyżej sięgać co by ułatwiło widoczność świateł na skrzyżowaniu. Na duży plus zasługują małe szybki przed przednimi drzwiami w słupkach, które niszczą martwą strefę. Duży plus za regulowanie elektrycznie lusterka co pomaga szybko dostosować widok cofania: na oponę lub...
~wojslaw@poczta.onet.pl
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
A nawet powiem - wybitna a po złożeniu środkowego siedzenia w II rzędzie nie spotkałem lepszej. Jedyna uwaga - słabe światła mijania. Jeszcze trochę poustawiam przy czasie, może wymienię żarówki na jeszcze lepsze - ale jak się pomoże w gorszych warunkach halogenami to w sumie też da się wytrzymać.
~Praetho
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Siedzi się jak w tirze, WYSOKO (takie mam wrażenie po jeździe w Tacumie). Widoczność do przodu DOSKONAŁA, widoczność na boki i w lusterkach bocznych DOSKONAŁA, widoczność w lusterku wstecznym już gorsza, (musiałem zdemontować zagłówki w tylnych 2ch siedzeniach w bagażniku, teraz jest OK)
~pio5521
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
widoczność bardzo dobra za sprawą wysokości siedzenia oraz dużego pola widzenia muszę wspomnieć o dużych lusterkach bocznych, które ułatwiają obserwacje podczas jazdy oraz cofanie
~el greco
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
O dziwo - dobrze. Nie miałem większych problemów, mimo że użytkowałem auta 1 dzień. Wystarczy trochę wyobraźni przestrzennej i patrzenia na boki, w mniejszej Zafirze było gorzej.
~Adam
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
świetna. Auto jak najbardziej do miasta. parkowanie bez problemu. A na ulicy widzisz wszystko lepiej - wysoka pozycja. I koniecznie szyberdach - polecam.
~tomek
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
inaczej nie można, świetnie się siedzi, doskonała widoczność, super przestrzeń, mam troje małych dzieci i bajka-wchodzi wózek bez składania
~ANDRZEJ OPOLE
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Fane i racjonalne przeszklenie nadwozia... resztę uzupełniają elektryczne wielkie lustra wstaczne... Ogólnie lepiej niż wiele cenionych kompaktów i SUV ów
~Jurek
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Jest ok. jednak jak są zamontowane fotele w ostatnim rzędzie widoczność jest słaba - operuję lusterkami zewnętrznymi.
~Kankel
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Rewelacyjne boczne lusterka i widoczność z przodu , do tyłu zasłaniają fotele (zwłaszcza ten środkowy) - ale są lusterka !