Lista ocen Hyundai Trajet (38) - Silnik

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojtek 84
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
sharana miałem też w gazie ale lpg bylło założone w polsce a w trajecie w holandi nie ma co porównywac lepsza kultura pracy niz w sharanie nie ma różnicy gaz czy benzyna nie ma spadku mocy
~Adam
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
To samochód rodzinny, raczej długodystansowiec niż rajdowiec. Na trasie nigdy mnie nie zawiódł. Prosta konstrukcja bez zbędnej elektroniki. OK.
~Lech
Minivan 2.7 i V6 24V 170KM 125kW
Silnik V6 ładnie mruczy ,ale na tę pojemność powinien mieć trochę więcej mocy . Zaletą jest ,że moment obrotowy zaczyna się na niskich zakresach obrotów.
~Eugeniusz z Wrocławia
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Silnik w miarę fajnie ciągnie ,nie jest tak głośny jak w moim wcześniejszym galaxy-iku i troche mocniejszy , bardzo oszczędny ,na trasie spalił mi 5,8l/km .
~el.jot
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Bez zarzutu. oczywiście mógłby być trochę mocniejszy ale mocy wystarcza nawet do całkiem sprawnego wyprzedzania.
~Klod
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Jak na tą masę całkiem ładnie przyspiesza, zimą trochę nierówno pracuje zanim nie osiągnie odpowiedniej temperatury.
~b.szajek
Minivan 2.0 i 16V 140KM 103kW
koniki troszkę leniwe ale jak się stado pogoni to na trasie az milo się galopuje 130-150
~Netbet
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
silnik 2,0 z LPG... berdzo elastyczny- zaskoczył mnie. Silnik UWIELBIA gaz! głowica utwardzona!
~wisien76
Minivan 2.0 i 16V 140KM 103kW
jak na razie wszystko ok. troche mu brakuje na dlugich podjazdach mocy. ale na codzien super
~Grzegorz
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Mój egzemplarz ładnie jeździ chociaż po mieście trochę dużo pali ( 16,5l / 100km gazu )