Lista ocen Hyundai Tucson III SUV Facelifting (25) - Karoseria

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
To był główny powód zakupu. Renegade okazał się za mały do dłuższych podróży (tylko bagażnik, bo wnętrze przepastne). Spasowanie elementów średnie, np. drzwi zamykają się po użyciu większej siły niż przeciętnie. Raza też niektóre elementy wykończenia, np. boczki drzwi są całe plastikowe i wyglądają bardzo tanio. Wygodna pozycja za kierownicą.
~Dobrzan86
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Wygląd cudo! W tej klasie jedynie mazda jest równie ładna (ocena subiektywna). Bardzo delikatny lakier. Już w tydzień po odebraniu auta z salonu pojawiły się drobne ryski na wgłębieniu pod klamkami. Polecam rozważenie powłoki ceramicznej. Drzwi też mogłyby zamykać się trochę lżej.
~Lion
SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW
Wygląd dla mnie pierwsza liga. W wersji Nline , czarny grill, czarne felgi no i czarny kolor lakieru. Gdyby ściągnąć znaczek Hyundaia nie jedna marka premium nie powstydziła by się takiej bryły.
~MARIOLA
SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW
Bardzo delikatny lakier, pewnie jak wszystkie teraz. Poza tym na karoserię jest 10 lat gwarancji więc myślę, że przez ten czas nie zardzewieje po drogowej soli.
~Camillo
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Przyciąga oczy przechodniów. Sądzę że z upływem czasu plastikowe nadkola się odwdziecza brakiem rdzy na karoserii, a może to tylko dla uroku auta ....? Nie wiem
~MichałBocian
SUV Facelifting 1.6 CRDi 136KM 100kW
Lakier bardzo podatny na zarysowania. Lakier po 25 tyś km wygląda gorzej niż w moim drugim aucie (10 letnie audi z przebiegiem ponad 200tys km)
~Łukasz
SUV Facelifting 1.6 CRDi 136KM 100kW
Co do karoserii nie ma co się rozpisywać za młode auto. Nie podoba mi się tylko malowanie drzwi oraz klapy bagażnika od wewnątrz. Jest w tzw pół macie...
~Daro-23
SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW
Po prostu piękna i całkiem praktyczna. Widać że ktoś się postarał i nie wygląda jak rav 4- pustak na kolach.
~Daro-23
Dziennik kosztów dla Hyundai Tucson III SUV Facelifting
9,3
~Anonymous
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Gusta, gustami .. jak dla mnie i dla wielu jest to uznana stylistyka, nowoczesność w pełnym wydaniu.
Hyundai Tucson III SUV Facelifting