Oceny Hyundai Tucson III SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW 2018-2020

Hyundai Tucson III SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW 2018-2020 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Hyundai Tucson III SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW 2018-2020

~Ciupaska
SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW
Całkiem udane auto. Jeżdżę większość czasu po mieście, od czasu do czasu trasa z rodziną 2+3. Co mnie przekonało do tego auta - i sobie wciąż chwalę po długim okresie użytkowania: fajnie zestrojone zawieszenie. Nie przechyla się w zakrętach. Wcześniej jeździłem S-MAXem 2011 r. - różnica jest kolosalna. Fajnie wykończone wnętrze, aczkolwiek jest kilka denerwujących braków: np. dostęp bezkluczykowy działa tylko w przednich drzwiach, szyby...
~Lion
SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW
Uważam ,że jest to jedna z najlepszych propozycji w tych pieniążkach. Posiadam wersje po FL N-Line pełne wyposażenie. Przed zakupem sprawdzałem inne auta Mazda CX5, Ford Kuga, Seat Ateca, Skoda Karoq. Hyundai daje najwięcej zaczynając od wyposażenia przez 5 letnią gwarancję bez limitu km po rewelacyjne prowadzenie. Szczerze jestem w wielkim szoku jeżeli chodzi o to auto. Do tego subiektywnie w wersji N-Line wygląda rewelacyjnie. Jadąc tym...
~Daro-23
SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW
Auto wygląda rewelacyjnie. Mam wersję N-line w czerwonym kolorze. Auto rewelacyjne na codzień i wyjazdy. Swoje pali a cóż wysokość, koła 245 i masa robią swoje. Wyposażenie świetne- mam full w n line plus elektryczne fotele przednie( niedostępne w Polsce i Niemczech- gdzie auto kupowałem) Taka opcja istnieje w wersji na rynek belgijski.
~Daro-23
~MARIOLA
SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW
Świetne auto, niesamowity komfort jazdy. Jeździłam wcześniej ix35i i zmiana na Tucsona była strzałem w dziesiątkę. Robie ogólne pozytywne wrażenie i rzeczywiście jest tak jak przeczytałam w jednym z komentarzy, że gdyby zdjąć logo Hyundai to niejeden miałby kłopot z określeniem marki. Polecam z czystym sumieniem. Do pełnego zadowolenia z użytkowania auta jest wybór odpowiedniego serwisu bez względu na to gdzie kupiliście auto
3,2
~Adamus
SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW
Podczas eksploatacji dwa razy wymieniana pompa paliwa ,o usunięcie stuków z tylnej prawej strony samochodu nie mogę się doprosić, a automatyczna skrzynia DCT 7emka to prawdziwy dramat reklamowałem już ją 6 razy ,wgrywają nowe oprogramowania i nic się nie poprawia (stuka szarpie pomija biegi albo obroty idą a auto stoi) rozważam oddanie sprawy do sądu. Mam dość tego Tucsona.
Dziennik kosztów dla Hyundai Tucson III SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW
9,5