Lista ocen Hyundai Tucson III SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW 2018-2020 (5) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MARIOLA
SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW
Tzw małe serwisy co 15tys. w cenie ok 600 zł. Duże roczne przeglądy serwisowe to w podstawowej wersji z wymianą filtrów kabinowych i innych drobiazgów to koszt ok 1200 do 1500 / pewnie w zależności od serwisu, z czystym sumieniem polecam profesjonalistów z Karlik Baranowo / . Niskoprofilowe opony z felgami 19 to dodatkowy koszt i to nie mały bo od 3 do 5 tysięcy. Tańsze, ale dużo gorzej wyglądające są felgi 18, czyli coś za coś.
~Lion
SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW
Na tą chwilę średnie spalanie kręci się w okolicach 10-12 litrów. Niby trochę jest ale to kawał auta, swoje waży, napęd na 4, automat i prawie 180km. Raz jadąc dłuższą chwilę 90-100km/h udało mi się zejść do 7.5l. Więc pewnie jak się chce można osiągnąć wyniki poniżej 10l.
~Daro-23
SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW
Spalanie 10-13 litrów. Tanio nie jest ale coś za coś. SUV na wielkich kolach napęd na 4, automat to czego oczekiwac. Pierwszy przegląd przede mną (w Niemczech) pewnie ze 300 euro zostawię. No ale wymiana oleju co 15 tys.
~Daro-23
~Ciupaska
SUV Facelifting 1.6 T-GDi 177KM 130kW
Nie mam porównania - auto w wynajmie. Ale z tego co widzę ceny nie są chyba kosmiczne.
Hyundai Tucson III SUV Facelifting