Lista ocen Infiniti G G35 (17)

~łukasz
Coupe 3.5 V6 298KM 219kW
To moja pierwsza ocena po 2500km od zakupu. Pierwsze wrażenia - REWELACJA ! Auto nietuzinkowe, przyciaga oko i cieszy wzrok bo do tego miało służyć. Mimo 9 lat wciąż wygląda świeżo. Mój jest wizualnie w stanie prawie jak nowy, technicznie w zasadzie też. Jazda to prawdziwa przyjemność, przyspiesza bardzo ładnie, podobno setkę zrobi w 5.8sek, 160 w
~Ifans.pl
Sedan 3.5 V6 280KM 206kW
Jeżeli chcesz byc oryginalny to bierz infiniti,nikt nie przejdzie,ani nie przejedzie obok tego auta obojętnie.Ludzie zachodzą w głowę co to za auto,i to jest najlepsze.Ogólnie z wyglądu Infiniti kosi konkurencję.
~Karol
Coupe 3.5 V6 280KM 206kW
Piękne, oryginalne, wzbudzające zainteresowanie na ulicy auto. Przy tym jak na japończyka w najlepszym wydaniu bezawaryjne. Choć przy manualnej skrzyni może być męczące, szczególnie w mieście.
~łukasz
Coupe 3.5 V6 298KM 219kW
To mój drugi komentarz po przejechaniu 27.000km. Rewelacyjny samochód, wciąż uwielbiam nim jeździć. Alternatywą dla mnie jest porsche 997 lub uturbienie na 400hp+.
~sir
Coupe 3.5 V6 280KM 206kW
silnik jest super, jak wcisniesz pedal do podlogi radze sie upewnic ze masz przed soba wolny pas ruchu, bo przy takiej mocy mozna nie zdazyc zmienic pasa i wjechac komus w kuper. (Silnik)
4,1
~km
Sedan 3.5 V6 280KM 206kW
Oryginalne auto, bardzo przyjazne eleganckie wnętrze, dobre komfortowe prowadzenie a przede wszystkim osiągi, które naprawdę dają niesamowite wrażenia.
~Szymon
Coupe 3.5 V6 280KM 206kW
Czemu tylko \"dobrze\"? Bo... przede wszystkim za duzo pali i jednak nie jest rakieta ktora poradzi sobie z A5 3.0 quattro :(. Moze dlatego ze mam automat - moglem jednak kupic z MT. Jesli szukasz duzego i luksusowego coupe z mocnym silnikiem i dobrym dizajnem (a nie stac Cie na Astona) - nie wiem czy znajdziesz cos lepszego. Ja G35 wybralem po 2 latach poszukiwan. Konkurencyjna byla tylko RX-8. Reszta odpada (niemieckie zbyt pospolite).
~h
Coupe 3.5 V6 298KM 219kW
najlepszy moim zdaniem coupe w klasie. swietne osiagi, super prowadzenie i ten dzwiek z wydechu ... taki powinien byc wlasnie coupe.
~Jacob_USA
Sedan 3.5 V6 298KM 219kW
Nie ma nic piekniejszego jak praca V6steczki ;) z tego silniczka mozna jeszcze tyle wykrzesac jesli sie ma troszke dodatkowej gotowki. (Silnik)
~Dewon
Coupe 3.5 V6 280KM 206kW
Silnik pracuje świetnie. Przyspieszenie od 0-100km w ok 5,5s i prędkośc max. 250km/h ( ograniczona elektr. ) powinna chyba każdego zadowolić. (Silnik)