Lista ocen Iveco Daily III (41) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PAFNUKI
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
4x wymieniano zamek górny drzwi suwanych , pompę wtryskową przy 20 tyś km przebiegu, amortyzatory 1x, poduszki zawieszenia kabiny 2x, wymiana termostatu 1x, wymiana akumulatora 1x, wymiana łącznika kierownicy 1x, dolewki oleju 1 litr co 10 tyś km, W SUMIE ZAMIAST 2 PRZEGLĄDÓW BYŁEM W SERWISIE 14 czternaście RAZY i skończyła mi się miesiąc temu gwarancja
~Mad Max
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Teraz ogólna ocena samochodu. TRAGEDIA, WŁOSKIE ŚCIERWO nigdy więcej nie kupię dostawczego IVECO!!! Deska rozdzielcza skrzypi, BA! Nawet odpadła część pod schowkiem bo jest zlożona na RZEPY!!! Kontrolki świrują, przęłącznik kirunków czasami "chwyta" czasami nie, światła długie tak samo.
~sumi
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
koszmar drobiazgi w tym samochodzie właśnie najbardziej irytują tak jamby z fabryki wyjechał źle poskładany odpada gałka skrzyni biegów od nowości deska trzeszczy i trochę opada wykładzina z plastiku sie przetarła już po roku użytkowania spadają nakładki gumowe na pedały
~R.A.T
Furgon 2.3 TD 116KM 85kW
Miałem już parę busów, ale ten bije wszystkie. Albo dobrze trafiłem, albo naprawdę jest dobry. Bezawaryjny i wół do roboty,w wersji max furgon ładowny jak wagon kolejowy. Trzeba lać tylko czyste, dobre paliwo, bo wtryski common rail są na nie bardzo wrażliwe.
~piotrek
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
tylko eksploatacyjne klocki, tarcze, rozrząd, ostatnio zmieniona pompa wodna łożysko wiskozy, napinacz paska, miały luz. Ale jak się później dowiedziałem że pompy wodne w ivecach dość często mają mały luz, ale padają dość rzadko.
~ALF_94
Furgon 2.3 TD 116KM 85kW
drobny przełacznik dmychawy , czujnik zuzycia klockow hamulcowych -maja cienki dziadoski drucik-kabelek co sie czesto przerywa blacha zabezpieczona dobrze przed korozja ale sama rama zle -juz ja rdza bierze
~Wojtek
Furgon 2.3 TD 116KM 85kW
zepsuł sie stycznik od centralnego zamka w tylnych drzwiach, a poza tym włącznik zespolony do świateł bywa awaryjny
~art-projekt@os.pl
Furgon 3.0 HPI 150KM 110kW
notorycznie zapalająca się kontrolka EDC -przyczynę serwis znalazł po 6 miesiącach i 8 wizytach(wymienili czujnik pedału stopu)
~hektor
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Odpukać, pierdoły ale coś się tam zdarzy na przykład obcinanie skobla bocznych drzwi przesuwanych (na górze),
~squash90
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Głównie elektryka. A to nie działa kierunek, a to długie światła. Co chwile coś pada.