Oceny Iveco Daily III

Oceny Iveco Daily III – wybierz silnik

Najnowsze oceny Iveco Daily III

~Jacek
Iveco Daily III
Wszyscy znajomi posiadajacy iveco i moj mechanik odradzali mi ten samochód.Wiec zaczałem szukac sprintera, okazało sie, ze na rynku same zlomy a budzet mialem do 15K. Wkoncu zaczalem rozgladac sie za iveco, kupilem 17 letni egzemplarz od pierwszego wlasciciela za 11k. Silnik 2.8 115km kontener max na blizniakach. Samochód notorycznie jest przeładowywany ale nigdy go nie katuje gazem, jezdze spokojnie, spalanie rzadko kiedy powyzej 10L....
2,2
~squash90
Iveco Daily III
Kupując to auto sugerowałem się wieloma opiniami, które były ze sobą sprzeczne. Jedni mówili, że jest to wół roboczy i można nim przewieźć nawet 5ton. Drudzy natomiast mówili, że Iveco to ciągłe usterki. Zaufałem tym drugim. I co? Zawiodłem się niesamowicie. Nie polecam nikomu i odradzam nawet największym wrogom.
~jarekluranc@interia.pl
Furgon 2.3 TD 116KM 85kW
Iveco Daily III
Jest to rewelacyjny samochód w klasie dostamwczaków moje auto jest cały czas przeładowywane z ładunkiem 2,5 tony radzi sobie rewelacyjnie. Silnik jest dynamiczny i charakteryzuje się rozsądny spalaniem . Polecam ten samochód jest jak najbardziej OK
~jarqu1
Furgon 2.3 TD 116KM 85kW
Iveco Daily III
Jedyny samochód na ramie, oprócz Mascota Nie boi się dużych wag i wytrzyma prawie wszystko Silnik bardzo oszczędny, przy kontenerze 8-paletowym i pełnym załadunku ok 3t nie zdarzyło się żeby spalił więcej niż 12,5l
2,5
~Mad Max
Iveco Daily III
Nigdy więcej nie kupię Iveco. Mam same problemy, nie ma miesiąca gdzie coś nie hałasuje, czegoś nie trzeba zrobić i że coś nie szwankuje. Koledzy jeżdżą Volkswagenami LT mają nakręcone 2x więcej ode mnie i nie narzekają, nic się nie psuje, robią tylko podstawowe wymiany a ja cały czas coś naprawiam. Dodam, że moje Iveco to nie żadna mina, samochód bezwypadkowy z prawdziwym, oryginalnym przebiegiem.
~piotrek
Iveco Daily III
Całokształt wygląda dość przeciętnie żeby nie powiedzieć mizernie. Jedyna zaleta tego aut to to że jest zbudowany na ramie, i jest bardziej odporny ma przeładowanie. A poza tym zostały wady, Duże zużycie paliwa jak na taką moc silnika i osiągi.
~zajac
Iveco Daily III
nie boi sie ladunkow 4 tony i trasa 400 km do tego przyczepa 3 tony ladunku i idzie ,a woze im tak juz 8 miesiecy , wczesniej tez wozilo po ok 3 tony i nic mu nie jest , jak sie zaladuje to nawet lepiej wtedy jak osobowka sie jedzie mieciutko , polecam
~ftjazda@wp.pl
Iveco Daily III
Lepszego autka na przeladunki niewidzialem, na iveco zaladujesz 5T i pojedziesz a zaladujcie to na byle jakie inne autko do 3,5T? watpliwe, tylko wiadomo ze sa zwiekszone awarie bo to nie jest auto do takich ladunkow
~Piotrek
Iveco Daily III
części oryginalne strasznie drogie, serwis fabryczny też, po drugim Ivecu mam już dość tej marki, bardzo drogi w utrzymaniu, rdza to po prostu koszmar, znajomy kupił takiego samego w podobnym czasie i rdzewieje mu w tych samych miejscach więc to nie nie przypadek
~Daniel Leszno
Iveco Daily III
dobre auto, mam 3 iveca od 98r.do 99r. i 1 nowy model wytrzymale na przeładunek wytrzymaly silnik (znajomy ma iveco z przebiegiem 700 000km) twierdze ze moje tez dotrzyma tego przebiegu albo i wiecej ,lekko skrzypiace plastiki,obwieszajace sie dźwi szczególnie tylne przy fórgonie zbyt maly zbiornik paliwa mała przestrzen miedzy nadkolami przy fórgonach na podwójnych kołach