Lista ocen Iveco Daily III (53) - Silnik

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~squash90
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Silnik przecieka w wielu miejscach. Olej trzeba dolewać co 1tys km. Dziwi mnie tylko fakt, że nikt tego nie porusza na tym forum, a jest to usterka która pojawia się w ponad połowie egzemplarzy. Pytałem się nie jednego mechanika i podobno iveco tak już ma. Można to uszczelnić koszt od 1 do 1,5 tys zł i po roku na nowo trzeba robić. Silnik też łapie wysokie obroty już przy 90km/h. Porażka.
~przemasss
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
oki biorąc pod uwagę że kupując auto sprowadzone mogłem się spodziewać że licznik zamiast mieć przebiegu 150tys miało o 100tys więce(elektroniczny)!!!!!(dupki nie wyciągneli karty z tacho)Natomiast jestem milutko zaskoczoczony: stan oliwy bez dolewek, co 15 tys wym oliwy.zastrzegam że to mobil . Pozostałe biegi służą raczej do rozbujania tej maszyny ale 5 ma to w sobie coś!!!!!!!!!!
~JOKERR
Furgon 2.3 TD 116KM 85kW
Mam 2 takie iveca jedno ma nakręcone 290tys drugie dopiero 200tys i jestem bardzo zadowolony mało pali bo w 11litrach obydwa mi sie zamykają przy zabudowie kontener 8EP no i wchodzi mało oleju bo około 4,5litry obydwa chodzą na półsyntetyku bez żadnych wycieków zimą przy -25 żadnych problemów a co do oceny innych to powiem że jak sie dba tak sie ma!! :)
~gaziol80
Furgon 2.3 TD 136KM 100kW
wymiana turbo przy przebiegu około 340 tyś,regeneracja pompy paliwa około 370 tyś,wymiana czujnika na wałkach rozrządu 405 tyś i to by było na tyle . Śilnik sprawuje się znakomicie zero wycieków praktycznie nie bierze oleju .W tej chwili 415 tyś ,40/60 jazda trasa/miasto.
~LUBASEK Z JAWORA
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
silnik chodzi super cichutko lecz mam z nim pewien problem zapalila mi sie kontrolka wtrysku i jest to problem bo niesa to ani wtryski ani pompa paliw nikt nic niewie co to jest nawet serwis jest to silnik z przeplywomiezem w serwisie widzieli ten silnik tylko na szkoleniu.
~R.A.T
Furgon 2.3 TD 116KM 85kW
Silnik 2.3 HPI unijet. Jeszcze nie miałem z nim żadnych problemów, choć już ma trochę kilometrów nakręcone. Z wiekszych napraw wymiana turbiny przy 280000 km. Wymiana sprzęgła przy 320000. Rozrusznik i alternator nie ruszane jeszcze.
~Mad Max
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Silnik jak na kontener z windą stanowczo za słaby. 110 koni absolutnie nie czuć. Prędkość w której auta się nie "żyłuje" w granicach TYLKO 80/90 km/h - TRAGEDIA na autostradzie. Silnika do wersji kontener NIE POLECAM!!!
~ALF_94
Furgon 2.3 TD 116KM 85kW
ładnie gwizdze turbina ale paliwo musi byc b.czyste -elektrotryski i pompa cisnieniowa poleci -cena w serwisie -1 elektrwtrysk 1700 zł pompa bosch 3800 kupiłem z przebiegiem 6 tys (auto stało) teraz ma 23tys
~kurier
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
Silnik 2.8 bez turbo auto wdzięczne niskie spalanie robię nim 300 i więcej km. dziennie wystarczy dbać wersja średnia silnik ma tylko 85 km a ja nim śmiało worze po 1.5 tony
~maciek.306@wp.pl
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
generalnie jest cichy, nie ma z nim problemów- aczkolwiek mam ducato 2,8 jtd i pod względem osiągów bije iveco na głowe( ale iveco jest na bliżniaku, ma inne przełożenia itp).