Oceny Iveco Daily IV

Iveco Daily IV - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Iveco Daily IV

~zpozkierowcy
Iveco Daily IV
Iveco Daily to doskonałe auto do przewozu rzeczy które nie wejdą na zwykłego busa, czy to ze względu na tonaż czy na gabaryt, a kupienie auta powyżej 3,5 tony byłoby nie opłacalne. Opisuję auto z pozycji kierowcy - nie \"słyszałem od kolegi\" czy coś w tym stylu. Sprzedane przez szefostwo przy przebiegu 450000 było z żalem żegnane przeze mnie - nigdy ale to przenigdy nie zawiodło w trasie. Niskie spalanie, ogrom mocy pod pedałem gazu -...
~Wojtas
Furgon 2.3 TD 116KM 85kW
Iveco Daily IV
Robie w uslugach, samochod zabudowany, waga stała to 3400kg. Czasem do tego dojdzie materialu z tone a zdazylo sie ponad dwie. Twarda sztuka, srednio wygodne. Ladujesz, lejesz, jedziesz. Jakby kabina byla bardziej dopracowana to byloby calkiem cacy. Pekl mi wahacz w niemczech, wrocilem na kolach, nieswiadomie. Inny by sie poskladal.
~Pawel
Furgon 2.3 HPT 136KM 100kW
Iveco Daily IV
Auto z silnikiem 2.3 TD 136 KM przyjemne w uzytkowaniu na dluzszych jak i krotszych trasach. Posiadam wersje z pojedynczymi kolami z tylu i podobno mosty w tych wersjach nie sa trwale, jednak poki co wszystko sprawuje sie bardzo dobrze. Mechnicznie wydaje sie byc dopracowany, na solidnej ramie. Jedyna niespodzianka jaka mi sie przytrafila to wypadl wklad z lusterka bocznego, naprawa trwala 3 min trzeba bylo wcisnac ponownie na zatrzaski.
~Paweł
Furgon 3.0 TD 176KM 129kW
Iveco Daily IV
Świetny silnik, mega zapas mocy, nie widzi górek nie czuje wiatru
~14dziaban88
Furgon 3.0 TD 176KM 129kW
Iveco Daily IV
Oceniam na plus.Samochod idealny do wozenia ciezarow pow.2 tony.
~Eurobusy.com
Furgon 2.3 TD 136KM 100kW
Iveco Daily IV
Mocne auto, to już moje 4-te Iveco z silnikiem 2.3 Latamy do Uk raz w tygodniu, przebieg 5tys co tydzień, nigdy auto nie stanęło tak, żeby nie wróciło same na kołach.
~truker
Furgon 2.3 HPT 136KM 100kW
Iveco Daily IV
super auto można ładować duży ciężar i tak zawsze sobie te autko poradzi
~Marcin
Iveco Daily IV
Silnik ok, przeładować można, wygodnie nawet sie jeżdzi.
~adam
Iveco Daily IV
Solidne ,mocne auto ale za dużo pali. LT-ek palił mniej.
~Łukasz
Iveco Daily IV
na tle pozostałych którymi jeździłem iveco wypada doskonale. Do tego ten fotel sprężynujący nasze polskie dziury :))