Oceny Iveco Daily IV

Iveco Daily IV - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Iveco Daily IV

~zpozkierowcy
Iveco Daily IV
Iveco Daily to doskonałe auto do przewozu rzeczy które nie wejdą na zwykłego busa, czy to ze względu na tonaż czy na gabaryt, a kupienie auta powyżej 3,5 tony byłoby nie opłacalne. Opisuję auto z pozycji kierowcy - nie \"słyszałem od kolegi\" czy coś w tym stylu. Sprzedane przez szefostwo przy przebiegu 450000 było z żalem żegnane przeze mnie - nigdy ale to przenigdy nie zawiodło w trasie. Niskie spalanie, ogrom mocy pod pedałem gazu -...
~Eurobusy.com
Furgon 2.3 TD 136KM 100kW
Iveco Daily IV
Mocne auto, to już moje 4-te Iveco z silnikiem 2.3 Latamy do Uk raz w tygodniu, przebieg 5tys co tydzień, nigdy auto nie stanęło tak, żeby nie wróciło same na kołach.
~14dziaban88
Furgon 3.0 TD 176KM 129kW
Iveco Daily IV
Oceniam na plus.Samochod idealny do wozenia ciezarow pow.2 tony.
~Łukasz
Iveco Daily IV
na tle pozostałych którymi jeździłem iveco wypada doskonale. Do tego ten fotel sprężynujący nasze polskie dziury :))
~Pawel
Furgon 2.3 HPT 136KM 100kW
Iveco Daily IV
Auto z silnikiem 2.3 TD 136 KM przyjemne w uzytkowaniu na dluzszych jak i krotszych trasach. Posiadam wersje z pojedynczymi kolami z tylu i podobno mosty w tych wersjach nie sa trwale, jednak poki co wszystko sprawuje sie bardzo dobrze. Mechnicznie wydaje sie byc dopracowany, na solidnej ramie. Jedyna niespodzianka jaka mi sie przytrafila to wypadl wklad z lusterka bocznego, naprawa trwala 3 min trzeba bylo wcisnac ponownie na zatrzaski.
~adam
Iveco Daily IV
Solidne ,mocne auto ale za dużo pali. LT-ek palił mniej.
~Marcin
Iveco Daily IV
Silnik ok, przeładować można, wygodnie nawet sie jeżdzi.
~truker
Furgon 2.3 HPT 136KM 100kW
Iveco Daily IV
super auto można ładować duży ciężar i tak zawsze sobie te autko poradzi
Dziennik kosztów dla Iveco Daily IV
14,3
~murphy
Iveco Daily IV
Uważam generalnie, że samochód jest dobry, ale parę rzeczy bym pozmieniał.
2,4
~boooo
Furgon 3.0 TD 176KM 129kW
Iveco Daily IV
auto kontener a po co ta szyba za plecami? mogli rozwiazac to jak mercedes (Wyciszenie)