Lista ocen Jeep Cherokee II (67) - Ergonomia

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rodzyn
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
Bez zastrzeżeń. Choć drążek skrzyni na 3 i 5 troszkę zasłania kilka przełączników. Bardzo dobre fotele. Mam problem z niektórymi autami na dłuższych dystansach i bolą mnie plecy, ale nie w nim. Nigdy.
~gtx
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
No cóż nie jest to nowy model. Z tyłu przyzwoitośc nakazuje sadzać tylko teściową ( ciasno i potwornie trzęsie). Z przodu jak w limuzynie, pod warunkiem, że jeździmy po nowej autostradzie.
~jarek
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
Jak to w Jeepie. Mój był w wersji Limited więc miał nawet na drzwiach kieszenie. Schowków jak na lekarstwo, ale za to wszystko na swoim miejscu. Zachwyca włącznik świateł. Lata 5o-te
~loocek
Terenowy 4.0 i 4WD 190KM 140kW
trudno nie trafic w odpowiedni przycisk/projekt lata 80-te/, teraz na tej powierzchni deski zmiescilo by sie ze cztery razy wiecej przelacznikow, ale mozna sie przyzwyczaic
~mat
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
Ciekawe jest lekkie przesunięcie pedałów w lewą stronę co czasami zaskakuje osoby jadące pierwszy raz. Kwestia przyzwyczajenia. Brakuje mi schowka w drzwiach.
~AdamS
Terenowy 2.5 i 118KM 87kW
Miałem kilka aut i wiele to kwestia przyzwyczajenia. Do każdego samochodu muszę się przyzwyczajać, poza Oplem Astrą II (!), którą jeżdżę tylko niekiedy...
~Marek
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Fajna kierownica wielofunkcyjna, komputer spalania. Kiepskie plastiki wszechobecne. Nieergonomiczny lewarek skrzyni biegów.
~właściciel Jeepa
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
Plastiki twarde, toporne, ale jak Amerykanie mawiają: \"Life and Plastic - it\'s fantastic!\" Czyli solidne.
~wojtek wrocław, jadę Jeepem 2 lata
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
mam pełną opcję, więc nie narzekam, nie da się Cheroka porównać do limuzyny, ale dla mnie ma wszystko co potrzebne
~Piotr_Classic
Terenowy 4.0 i 4WD 190KM 140kW
troszkę za krótkie fotele z przodu, niestety z tyłu mało miejsca ale to w końcu terenówka a nie bulwarowa limuzyna