Lista ocen Jeep Cherokee II (100) - Silnik

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~only in a jeep
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
szesciorzedowka, bardzo wytrzymaly, moj zaczal klekotac na niskich obrotach, ale jakos nie chce sie zepsuc, jezdzi caly czas nawet ma bucisza 304 Nm robi swoje
~pawlik
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
silnik to cos pieknego mój jeep jest zmodyfikowany i ma 260 km pali ,jest to kosztowna zabawka ale radosci kupa jak stoisz na swiatłach i pali sie opona robisz wielka zadymke
~wojtek wrocław, jadę Jeepem 2 lata
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
niezawodny, kilka razy zalałem go woda, i dalej doskonale jedzie, moze tylko ma troszke za duzo czujnikow, ale z doswiadczenia wiem, ze nie wszystkie sa niezbednie potrzebne
~madziara
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
O silnik TD trzeba dbać! I nie tylko o VM ale o kazdy. Kto tego nie chce robić niech kupi benzynę ale niech nie liczy na to ze one się nie psują.
~Marek
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Przydała by się jednostka widlasta. Silnik 4,0 rzędowy jest mulasty, auto słabo przyspiesza. 178KM to za mało. Silnik ma spore wycieki.
~wolf
Terenowy 4.0 i 185KM 136kW
Silnik jest chyba największym atutem tego auta, nie do zajechania, pieknie brzmi, nigdy nie brakuje mocy, swoje pali ale przy tej pojemności...:)
~Biro
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Duży elastyczny amerykański silnik, świetny w teren, prosta konstrukcja, nie sprawiający większych problemów jeżeli się trochę o niego zadba.
~Bartek 1978
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
slinki pracuje równo. Sporo mocy na benzynie jek i na gazie. Dużo koni jak na niewielkie auto. Barwa dzwięku wydobywającego się spod maski powala!!
~Remigiusz Klejsa
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Silnik na gazie to pomyłka,polecam benzynę,drożej ,ale warto,na długie przejazdy,gaz można przecierpieć. Teren i miasto (benzyna) to wzór do naśladownia.
Dziennik kosztów dla Jeep Cherokee II
10,5
13,4
20,6
~mały
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Moc silnika i moment obrotowy w stosunku do masy auta jest bardzo duży. Przy włączonym tylko tylnim napędzie trzeba uważać jak sie wciska pedał gazu.