Lista ocen Jeep Grand Cherokee III (35) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hube
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Robi się ciepło w 0,5 minuty od włączenia silnika. No dobra, testowałem latem więc miało prawo. W ziemie jeszcze nie miałem tego auta (najlepsze przede mną), ale klimatyzacja działa nader poprawnie. Robi się przyjemnie chłodno w całym aucie szybko. Tylko w dupę trochę ciepło tak, jakbym miał podgrzewane siedzenia,a nie mam.
~resist10
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Problematyczne przewietrzanie wnętrza przy wilgotnym powietrzu (deszcz, śnieg). Dodatkowe osoby w aucie przy dużej wilgotności na zewnątrz prowokują ciągłe osadzanie się wilgoci na szybach, nawet przy włączonej klimatyzacji.
~Robert
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Nie mam zastrzeżeń co do wentylacji i ogrzewania. W tych autach bolączką jest uszkodzenie klimatyzacji. Przez ogromny grill kamienie uszkadzają skraplacz klimy.
~Robert
~Piotr1973
Terenowy 6.1 HEMI V8 430KM 316kW
Klima automatyczna, dlaczego bez LED, tego nie potrafie zrozumiec. Mam wersje AM, wiec przeliczanie z F na C delikatnie utrudnia ustawienia temp. Wydajnosc jednak bez zarzutow.
~szpila
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
brak możliwości całkowitego zamknięcia wlotów powietrza, zawsze coś leci, a przy ustawieniu nadmuchu na wyższe obroty niby zamknięte wloty świszczą,
~Dariusz
Terenowy 6.1 HEMI V8 430KM 316kW
Nie wiem jak inne bo noe jezdzilem ale moj z Dubajowska specyfikacja GCC chlodzi super, wentylacja i ogrzewanie tak samo kozak.
~Big...........
Terenowy 6.1 HEMI V8 430KM 316kW
chłodzi elegansio 18 stopni i git majonez w zimie jeszcze nie mialem okazji jezdzic ale raczej sie nie rozczaruje
~Nazarek@poczta.onet.pl
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Jeszcze do końca nie rozgryzłem rozmrażnia przedniej szyby. Ale grzeje nieżle i cicho. Nietety mam manualna regulację klimy.
~Eddy
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
czas nagrzania się samochodu pozostawia lekki niedosyt, poza tym w porządku.