Lista ocen Jeep Grand Cherokee III (32) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andikasiurak@poczta.onet.pl
Terenowy 4.7 i V8 4WD 238KM 175kW
Perfekcja, czytałem że mosty szumią, słychać opony. W moim samochodzie jest tak cicho jak w BMW 7 a w E38 jest doskonale. Jednym słowem albo miałem szczęście albo inni użytkownicy twierdzący że z wyciszeniem w jeepie jest coś nie tak mają nie dokońca sprawne samochody
~Big...........
Terenowy 6.1 HEMI V8 430KM 316kW
Jesli jedziemy statecznie to jest dosc cicho choc LIMO to nie jest hehe ale piekna symfonia zza pleców daje duzo radosci i jak dla mnie to ze jest glosniej to lepiej niz by bylo cicho jak w jakiejs hybrydzie TO SRT!!!!!!!!!
~resist10
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Bajka. Cisza i spokój, a to diesel przecież. Gorzej przy prędkości powyżej 130 km/h, ale hałasy wynikają z niskiej aerodynamiki (wysokie zawieszenie i kształt kredensu).
~Hube
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Głośno robi się przy obrotach 5-7k rpm, poza tym cisza... Na nierównościach cisza. Na autostradzie cisza. najbardziej może zaszkodzić niewłaściwy dobór opon, które mogą hałasować.
~Dariusz
Terenowy 6.1 HEMI V8 430KM 316kW
Tutaj moglo byc lepiej bo przy duzych predkosciach troche slychac jak tnie te powietrze, moze sa juz sklepane uszczelki, nie wiem, swoje lata juz ma.
~Krzysztof 38lat
Terenowy 5.7 Hemi V8 362KM 266kW
Do 150km/h ok. Powyżej głośno. Pamiętajmy jednak iż auto jest wysokie i raczej współczynnik oporów ma jak wagon kolejowy:(
~Robert
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Przy 140kmh można rozmawiać ze sobą szeptem. Najbardziej wyciszone auto jakim jeździłem.
~Robert
~Arturo1977
Terenowy 5.7 i V8 4WD 326KM 240kW
na razie nie wiem do konca, bo szumi mi lozysko ktore musze wymienic, ale poza tym chyba jest dobrze.
Dziennik kosztów dla Jeep Grand Cherokee III
12,0
16,3
14,1
21,7
~frafal@vp.pl
Terenowy 4.7 i V8 4WD 238KM 175kW
nie słychać czasami silnika wogóle - rewelacja a przy wyprzedzaniu, ten pomruk silnika !!