Oceny Jeep Grand Cherokee IV Terenowy Facelifting 3.0 CRD 250KM 184kW od 2015

Jeep Grand Cherokee IV Terenowy Facelifting 3.0 CRD 250KM 184kW od 2015 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Jeep Grand Cherokee IV Terenowy Facelifting 3.0 CRD 250KM 184kW od 2015

~JeepLover
Terenowy Facelifting 3.0 CRD 250KM 184kW
Poza drobnymi usterkami elektryki napędu QuadraDrive II auto rewelacyjne. Porównując do niemieckiej konkurencji z podobnymi silnikami tańsze w utrzymaniu i zdecydowanie trwalsze, a jeśli chodzi o jazdę w terenie to nie ma sobie równych. Wyciszone podwójnie klejone szyby w wersji Summit i aktywne tłumienie dźwięków z zewnątrz powodują, że można spokojnie bez podnoszenia tonu rozmawiać wewnątrz z wszystkimi pasażerami.
~Luki
Terenowy Facelifting 3.0 CRD 250KM 184kW
Auto super jestem pod wrażeniem, silnik bajka w połączeniu z 8 stopniowym automatem, zawieszenie pneumatyczne rewelacja. Nagłośnienie w wersji Summit 19 głośników coś pięknego.
~Michał
~Robert
Terenowy Facelifting 3.0 CRD 250KM 184kW
Bajka. Jestem zakochany w tym silniku. Jest idealny. Nie spodziewałem sie aż takiego wrażenia. W trybie ekonomicznym spokojny, lekko powolny ale oszczędny i płynny. W trybie sport wciska w fotele i zapiera dech przy ruszaniu z miejsca. Najważniejsze: zapas mocy w trybie ekonomicznym jest tak duży ze nie ważne czy przyspieszysz z 30km czy 130 km/h to i tak odbywa sie to błyskawicznie. i (Silnik)
Jeep Grand Cherokee IV Terenowy Facelifting