Lista ocen Jeep Liberty 3.7 205KM 151kW 2002-2012 (20) - Ergonomia

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Suchy
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Cóż ... jeep to jeep ... mało schowków, konsola komputera, kompas i termometr pod sufitem (chore). Ale inne rzeczy przemyślane ... nie ma tu francuskiej fantazji :-) Fotele przednie jeszcze ok ... choć to nie limuzyna ... ale z tyłu mimo, że skóra to ławka jak w tramwaju. Teściowa może się wkur ....
~zeke
Terenowy 3.7 205KM 151kW
schowków to nie ma za wiele... szczególnie główny schowek jest naprawdę zaskakujący- mały... ale to kwestia przyzwyczajenia... za to praktyczne miesjca nakubki zarówno z przodu jak i z tyłu... dużo miejsca pod siedzeniami przednimi można zrobić tam szufladę
~Mąż Iwony
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Nie ma na co narzekać, fotele bardzo przyzwoite. Wysoka pozycja za kierownicą tylko na plus. Kierownica wielofunkcyjna sprawdza się na medal. Schowek jest jeden ale bez szaleństwa.
~jeepnięty
Terenowy 3.7 205KM 151kW
pomimo dosyć spartańskiego wykończenia, to jedyny samochód, w którym nawet po wielogodzinnej podróży nie bolą mnie plecy.
~BW
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Wnetrze przyjemne, wszystkie pokretla, przyciski itd. w zasiegu reki. Nie ma zadnych luksusow, ale ogolnie ladny.
~Tomaski
Terenowy 3.7 205KM 151kW
proste auto z tym co potrzeba. Nie ma wodotrysków ani setek guzików dla informatyków i innych palcarzy
~Knight
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Wszystko bardzo dobrze, poza \'dziwnym\' sterowaniem klimatyzacją które mi się wybitnie nie podoba.
~BH
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Nie może być lepiej, wszystko na swoim miejscu. tak przemyślanej konstrukcji dawno nie ćwiczyłem
~Damian P.
Terenowy 3.7 205KM 151kW
fotel jak dla mnie za krótki dla wysokiej osoby / brak podparcia ud
~Marek_R
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Wszystko na miejscu i tam gdzie być powinno. Nic nieprzekombinowane