Lista ocen Jeep Patriot (20) - Silnik

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Silnik to solidna jednostka dzieląca sporo części z pancerną jednostką 1.9 TDI więc naprawianie jest ułatwione. Dość zrywny, głośny powyżej 3000 obr/min. i jak na te masę dosyć ekonomiczny bo spalanie w mieście to ok. 10l/100km a w trasie spada do ok. 8l/100km i pewnie ktoś z lżejszą stopą niż moja mógłby osiągnąć lepszy wynik. Co do awaryjności to w różnych odstępach czasu robiłem dwie nieszczelności: jedną na skrzyni biegów i jeden z...
~Miodek
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Wszystko było by ok jeśli chodzi o silnik bo osiągi sa naprawde zadowalajace, spalanie na dosc dobrym poziomie gdyby nie warkot tego pojazdu szczegolnie po porannym odpaleniu. Niestety nie możemy mieć wszystkiego na raz, kupujac diesla musimy sie wiazac z taka sytuacja i ja dokladnie zdawalem sobie z tego sprawe.
~mr
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Silnik jest bardzo dobry w środku na postoju często trzeba uciszać rozbawione towarzystwo aby usłyszec czy jest zapalony naprawde bardzo cichy jestem w szoku :o pozytywnie zaskoczony napęd 4x4 i 140KM naprawde bardzo dobrze przyspiesza
~miksell
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Silnik to 2,0 TDI. Ponoć z wyeliminowanymi błędami młodości. Generalnie auto dość żwawe. Napęd 4x4 niby ma opcję blokady, jednak to taka ściema. W zimie przetestuję.
~pikaczu
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
krótka 1 i 2. Auto dobrze ciągnie od dołu od jakiś 2 tys. do 4 tys. obrotów. Całkiem dobre przyspieszenie jeszcze przy 5 i 6. Na polskie drogi silnik i przyspieszenie bardzo dobre.
~mariusz
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
To zwykłe TDi. Jest to chyba najlepsza rzeczy w tym aucie gdyż silnik jest naprawialny i każdy mechanik jest go w stanie ogarnąć. Usterki jak w każdym TDi.
~Lucas
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Klekocze jak to diesel, ale w dalszym ciągu nie dymi. Ile wlałem tyle spalił - a niby te volkswagenowskie silniki 2.0 TDI takie nieudane.
~Lukas
SUV 2.4 DOHC 16v 170KM 125kW
2,4-litrowa jednostka rozwijająca 174 KM DOHC 16v bardzo dobrze radzi sobie z samochodem a przy tym idealnie nadaje się pod instalację LPG.
~BYTOMSKI
SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW
U mnie silnik mercedesa 2.1 w wersji 136KM. Na papierze nie wyglada , ale na drodze wystarczajacy.

Usterki Jeep Patriot

Jeep Patriot – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~off road 4x4
SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW
2,4 L + LPG w zupełności wystarczający na co dzień do pracy i na wypady w lekki teren.