Lista ocen Jeep Renegade SUV 1.6 MultiJet 120KM 88kW 2014-2018 (7) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arturp
SUV 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Spalanie godziwe ale cudów nie ma - na autostradzie A2 , przy cruise control ustawionym na 140km/h spalił 6,9 litra na 100km . Co ważne - komputer pokazuje faktyczne zużycie , przeliczyłem i potwierdzam ,że nie kłamie :-). W mieście przeciętnie wychodzi 8,4 l/100km. Wartości podawane przez producenta można schować między bajki ... no chyba ,że prowadzi żona . Moja schodzi poniżej 5 litrów w trasie ale prędkość oscyluje w granicach 90km/h
~Woocash94
SUV 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Samochód z tym silnikiem sporo pali, mi po dość ostrej jeździe po miejście wyszło 9.2l. Trzeba się liczyć z tym, że spalanie będzie wyższe niż w samochodach kompaktowych.
~bob
SUV 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Jeśli wziąć pod uwagę bryłę samochodu i wagę to uważam, że spalanie jest na dobrym poziomie, o pozostałych kosztach trudno na razie mówić, bo ich nie było.
~Łukasz
SUV 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Spalanie 5,5 cykl mieszany, przy spokojnej jeździe to i do 4,5 można zejść bez problemu
~Łukasz
~adamowski
SUV 1.6 MultiJet 120KM 88kW
jak na autko o takim kanciastym ukształtowaniu to spalanie w obrębie 6 litrów uważam za świetne
~Degenerat
Jest dobrze