Lista ocen Kia Ceed I SW Facelifting (31) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AREK STARACHOWICE
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Brak. Całkiem niedawno miałem małą kolizję uszkodzony wahacz felga zderzak opona. Serwis w Kielcach usunął usterkę w ciągu 15 dni (procedury szybkie rzeczowe doradzili z autocasco ) rewelacja. Po naprawie samochód zachowywał sie podsterownie przy gwałtownym hamowaniu. Zgłosiłem to w serwisie w ciągu 2 godzin usunęli usterkę i bez ściemniania powiedzieli że źle ustawili wahacz. Pełen profesjonalizm. W FORDZIE w Radmomi na naprawę zbliżonej...
~Pavel
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Jedyną usterką która przydarzyła mi się w ciągu całego okresu użytkowania samochodu, to wymiana drążka stabilizatora, który wybił się na naszych pięknych, Polskich drogach. Poza tym, z samochodem nie dzieje się praktycznie nic. Odpala, jeździ tak jak po zakupie z salonu. Jak na moje oko, bardzo wytrzymałe zawieszenie które radzi sobie w każdych warunkach, podobnie jak cała reszta podzespołów.
~lukaszz
SW Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Przy 70 tys nie "odbija" stacyjka po wyjeciu kluczyka i wtedy nie działał alarm i centralny zamek z kluczyka auto mozna zamknąć ale tylko kluczykiem, nalezy popchnąć choc by kolonam stacyjke usłychym taki "strzał" jak by sprezyny i wszytko jest ok :) końcowka jakiegos drążka przy amortyzatorze koszt 70 zł i narazie przy przebiegu 120 tys km nic wiecej.
~Maciej
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
107000 km i bez zastrzeżeń. Czego sam nie popsułem, to nie trzeba było ruszać. Padają łączniki stabilizatorów, ale te nasze drogi... na pocieszenie koszt to jakieś 120pln za dwa (oryginały) z wymianą w autoryzowanym serwisie.
~pawwwel77
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Żarówki... dwie naraz przy jeździe na autostradzie, przebieg ok. 30 tys, może grzałem na A4 za szybko bo ćwiczyłem niemieckie auta:), może się czepiam - nie wiem. Oby tylko takie usterki.
~santafe
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Pierwsza usterka przy 4000 km. Nie działa cykliczny regulator wycieraczek przedniej szyby. Zobaczymy po wizycie w serwisie, wtedy napiszę co się stało. Ano go wymienili,po prostu nawalił.
~Resident
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Od nowości haczy jedynka. Jeszcze nie byłem z tym w serwisie, bo nie przeszkadza za bardzo. Pewnie zgłoszę to na pierwszym przeglądzie. Poza tym nic się nie dzieje.
~Sebastiangdynia
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Przestał działać wskaźnik podpowiadający kiedy zmienić bieg. Nie naprawiłem. Wymieniałem bezpieczniki odpowiadające za zasilanie gniazdek w zapalniczkach.
~Robert
SW Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Moje auto ma dopiero 70000km przebiegu i do tej pory takie usterki nie wystąpiły. Jedyne co robię to wymiana płynów.
Dziennik kosztów dla Kia Ceed I SW Facelifting
6,1
~Michał
SW Facelifting 2.0 CRDi VGT 140KM 103kW
Jedynie mogę napisać o dość często przepalających się żarówkach świateł mijania - średnio co 6-9 miesięcy muszę wymienić.
Kia Ceed I SW Facelifting