Lista ocen Kia Ceed III Hatchback (25) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lalosala
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Wyciszenie tego samochodu to dno. Nie istnieje. Najgorzej wyciszony samochód, jakim kiedykolwiek jeździłem. Wyciszenie od strony nadkoli nie istnieje, a i to boczne pozostawia wiele do życzenia. Sytuacji nie poprawiają opony Michelin Primacy 3, które były zamontowane fabrycznie. Nie polecam tych opon, są mega głośne. W życiu nie jeździłem samochodem, w którym tak przeszkadzałby mi hałas. Auta segmentu A potrafią być lepiej wyciszone, albo auta...
~Artur
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Jak dla mnie wyciszenie jest bardzo dobre. Słyszałem o rzekomym huczeniu z okolic bagażnika wskazywanym przez recenzentów, natomiast dla mnie to już czepianie się. Dla zobrazowania - jeździłem z czymś wielkim w oponie dosyć długo i nic nie słyszałem do momentu, w którym otwarłem okno podczas jazdy i się przeraziłem jaki to hałas. To chyba dobra rekomendacja :)
~Kondzio
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
dok ok 79-80 super cicho, do ok 100-120 ok, później bardzo głośno, a powyżej 140 - tak samo bez względu na prędkość. Głównie słychać z okolicy kół (toczenie się), może wydam 5 tyś i go całkowicie wyciszę?, zresztą chyba szkoda bo słaby silnik żeby dłużej jeździć jak 2 lata
~Dżyszla
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Przy niskich obrotach silnik jest bardzo mało słyszalny, podobnie jak i rozrusznik. Przy prędkościach autostradowych poziom hałasu już zmusza do cyknięcia radia nieco głośniej (można ustawić automatyczną zmianę), ale samochód nie odstaje pod tym względem od rywali z segmentu.
~gto73
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Auto jest ciche przynajmniej prędkości 110 km/h ponieważ szybciej jeszcze nie jechałem. Potwierdzam że jedynym mankamentem jest zbyt słabe wyciszenie bagażnika z tej części auto docierają szum opon i inne dźwięki otoczenia.
~Krzysztof
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Tu się lekko rozczarowałem, po przesiadce z Golfa, słychać szumy tylnego zawieszenia. Słabo wygłuszono tył, trzeba będzie to wygłuszyć matami. Z przodu nie słychać nic nie pokojącego tylko tył.
~krzysiekk92
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Tak jak w segmencie kompaktów- do 140 jest bardzo cichutko potem już głosniej. Przy normalnej jeździe jest komfortowo. Nie spodziewajcie się że ładując 190 autobana będzie cisza bo to nie ta klasa pojazdu.
~gorofil
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Przy umiarkowanej szybkości jest cichutko, lecz przy większej niestety słychać szum opływającego powietrza i toczących się opon. Spory wpływ na hałas ma również nawierzchnia drogi.
~Ehooo
Hatchback 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Jest ok, ale tak jak wszyscy piszą, te nieszczęsne nadkola z tyłu. Mogli się nieco bardziej postarać. W SW ponoć jest gorzej.

Usterki Kia Ceed III

Kia Ceed III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Miszka
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
W porównaniu do poprzedniego samochodu jestem wniebowzięty, Jest naprawdę dobrze. W końcu można posłuchać muzyki.
Kia Ceed III Hatchback