Lista ocen Kia Cerato (41) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aqua
Sedan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Do 120-130 km/h nie jest źle. Da się spokojnie rozmawiać, albo słuchać muzy bez dużego "volume". Powyżej tej prędkości zaczyna trochę huczeć.
~QraBrat
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
mogło byc lepiej. trocze dokucza hałas kół ale może to byc wina nienajdoroższych opon jakie używam, silnik równiez potrafi dać znac o sobie
Sedan 1.6 CRDi 115KM 85kW
Jest bardzo dobrze. Na wolnych obortach diesla troche slychac ale podczas jazdy jest juz cichutko do ok. 120 km/h. Pozniej odpowiednio glosniej.
~rafber@polbox.com
Sedan 1.5 CRDi 102KM 75kW
Do prędkości 110 km/h jest cicho a potem niestety już przestaje. Jazda 180 (to auto osiąga całkiem chętnie takie prędkości) to już przykry hałas.
~2 lata jazdy =)
Sedan 1.6 i 16V 105KM 77kW
predkosc powyzej 120 km/h wkrada sie buczenie od silnika i nie jest juz zbyt cicho, dlatego wyciszenie nie jest najmocniejsza strona ceraty
~loozack
Hatchback 1.5 CRDi 102KM 75kW
Nie sądziłem, że jadąc dieslem można swobodnie rozmawiać przy prędkości autostradowej 140 km/h. Naprawdę solidnie wyciszone auto.
Hatchback 1.6 CRDi 115KM 85kW
Wyciszenie wg mnie dobre. Przy silnym wietrze bocznym drzwi i szyby wystarczajaco szczelne.
Sedan 1.5 CRDi 102KM 75kW
Auto dobrze wyciszone. Mimo, ze diesel to w czasie jazdy takze powyzej 120 nie czuje sie dyskomfortu.
~Tricky
Sedan 1.5 CRDi 102KM 75kW
dobre golsniczki i slychac tylko szum powietrza :D . glsoniki w standardzie nie sa za dobre
~lechutek
Hatchback 1.6 CRDi 115KM 85kW
Lepsze niz w Carensie 2, z którego sie przesiadłem. Silnik cichy!